Beni Affet 13 Nisan Özeti Umut Elif’i Eve Getirir 955. bölüm

yorumsuz
148

Beni Affet 13 Nisan Özeti Umut Elif’i Eve Getirir 955. bölüm

Beni Affet’te bu çarşambaya yeni aşklar ve geri dönüşler damga vuracak. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’te Elif ve Umut aşkında yeni bir döneme giriliyor. Umut ve Elif’in kavga ile başlayan aşkları önce arkadaşlığa sonra aşka dönüşecek.

Elif’in başı olmadık işlerden derde girer. Elif’in en büyük yardımcısı ise ona her zaman ve her türlü destek olan Umut  olacak. Umut ve Elif yeni bir aşkın kıyısındadır.

Umut Elif’in ailesinin olmadığını öğrenince onu kimsesizler yurduna bırakmak istemez ve alır eve getirir. Zaten cüzdanı çalınan ve çok zor durumda kalan Elif Umut’un bu teklifini kabul eder ve Sevgi’lerin evine yerleşir.

Beni Affet 13 Nisan fotoğraflarıUmut’un en önemli hedefi Elif’in ailesine kavuşmasıdır ve bu yolda elinden geleni yapacaktır. Elif’in ailesini araştırdıkça karanlık geçmişine giden Umut duydukları karşısında Elif’e daha farklı bakacaktır.

Kemal’i atlatan ve kaçmaya başlayan İnci, Demir ve Tekin tarafından bulunur. Demir’den boşanarak, Kemal’e dönmesi konusunda kızının kararına saygı duyan Sevgi’nin, Şahin’i ikna etme çabaları ne sonuç verecektir?

Beni Affet 13 Nisan resimleri

ylül’ün gün geçtikçe iyileşmesi, gerçeklerin ortaya çıkmasından endişelenen Ahmet’i çözüm yolu arayışına iter. Reyhan’ı kaçırırken yakalanan Murat adı kirli işlerle anılan Ünal’ın eline düşmüştür.

Reyhan ve Murat aşkı ise yeni bir dönemdedir. Murat Reyhan’ın başına gelenleri tam manasıyla öğrenmiştir. Murat Reyhanı Ünal’dan kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Ünal ise Reyhan’ı kolay kolay bırakmayacaktır. Ünal’ın Murat içintehlike olduğunu gören Reyhan Murat’ı bu işten uzak tutmak ister; ancak Ünal tehlikeli bir adamdır ve Murat’ın bu hamlesi bütün Kozan ailesini tehlikeye atacak bir hamledir..beni affet ünal

 

Related Post

READ  Beni Affet 8 Haziran Çarşamba Neler Yaşanacak Solmaz Kendini Yakar
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın