Beni Affet 1220. Bölümde Özeti Beni Affet 27 Eylül Neler Olacak?

7 yorum
360

Beni Affet 1220. Bölüm Özeti

Beni Affet 1220. Bölümü ile 27 eylül çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak. Beni Affet’in yeni bölümünde Güzel Murat’a gerçekleri itiraf edebilecek mi? Yaman’ın hastalığının çaresi bulunabilecek mi? İşte detaylar.

Feride,bebeğini kaybettiğini Yaman’a söyleyemez. Yaman’a çocuğumuz öldü demek çok zordur.  Feride bir taraftan da şüphelendiği Ahmet’i takip etmeye başlar. Feride, Ahmet’i takip ederken Ahmet’in Yaman’ın annesi ve Yaman ile ilgili  geçmişte sakladığı bir kaç gerçeğe ulaşır. Feride ve Ahmet’i konuşurken gören Yaman’ın tavrı ise merak konusudur.

Murat her geçen gün Güzel’e daha çok bağlanmaktadır ancak Güzel hiç rahat değildir ;zira Murat’tan sakladığı gerçekler yüzünden kendini kötü hisseder.
Geceyi Sevgilerde geçiren Zeynep ve Pınar, anne sıcaklığını hissetmenin mutluluğunu yaşarlar. Sevgi, Ateş ve Zeynep arasındaki çekimi fark eder. Ateş ve Zeynep’in yakınlaşmasından hoşlanmayan Lerzan, Zeynep’in babası Remzi ile konuşmaya karar verir. Bilmediği şey ise Galip’in kendisini takip ettiğidir. Bu takip; Galip, Lerzan ve Ateş üçgeninde beklenmedik gelişmelere neden olacaktır.

Beni Affet’de Bu Hafta

Güzel Murat’a deliler gibi aşık olmuştur; ancak bu aşkın devam edebilmesi için önce arada ki yalanlar çözülmelidir. Güzel “Defne” olmadığını söylemek için doğru zaman kollarken bir türlü fırsat bulamaz bir yol ararken Murat’a giderek daha çok bağlanır. Murat ise beklemeyi kendisine zulüm olarak görmüştür ve Güzel’e sevgili olmayı teklif eder..

Zeynep ise kardeşini kaybetmenin acısını hala en derinlerinde yaşamaktadır; diğer yandan da Toprak kendine gelmeye başlamıştır.  Zeynep’in bu zor günlerde tek destekçisi ise sevdiği adam Ateş’tir. Ateş adeta Zeynep’in acılarını dindiren bir ağrı kesici gibidir; Zeynep ancak Ateş yanında iken unutmaktadır abisinin acısını; ancak Zeynep abisini katledenlerin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Zeynep kardeşinin kalbinin Toprak’ta olduğunu öğrenince ne yapacaktır?

READ  Beni Affet 1206. Bölüm Özeti 15 Haziran Perşembe

Sevgi ise Ateş’in peşindedir. Ateş’i Zeynep ile gören Sevgi her ne kadar önce neler olup bittiğini anlamasa da Ateş’in kalbini yakan güzel kızı da çok beğenmiştir.

Diğer taraftan Galip ve Neriman artık bir birlerine olan ilgilerini gizleyemez hale gelmiştir. Bu durum ise komik anların yaşanmasına neden olacaktır.

özet çıktığında sayfamıza eklenecektir.  Beni Affet 27 Eylül Özeti ne yazık ki şuanda yayınlanmadı; ancak biz sizlere setten aldığımız bilgiler ile özet çıkana kadar Beni Affet 1220. bölüm tüyolarını aktaralım.

 

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1220. Bölümde Özeti Beni Affet 27 Eylül Neler Olacak? (7 Yorum)

  1. tamam her şeyi anladikta yangindan niye kimse bahsetmiyor bahar kocasina gityi eee gulume ne oldu nasıl kurtuldular

  2. o kadar yapmacık ki artık sıkıldık ayrica feride cüneyt te yakışıyor kader ne zaman mahiri affedecek resmen yılan hikâyesi

  3. aslıcım o haberi bende dizi haberde gördüm unutma beni adını sen koya rakib geliyormuş unutma beni ekibi diziyi eski kalan oyuncularla canlandıracakmış

  4. duydunuzmu beni afete ve adını sen koya rakip geliyor unutma beni yeniden çanlandıracaklarmış yapımcılar