Beni Affet 11 Ocak Özeti 1095. Bölüm Harika’nın oyunu

yorumsuz
167

Beni Affet dizisi 11 ocak çarşamba günü 1095. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Beni Affet’in yeni bölümünde dizimize yeni bir oyuncu daha dahil olacak. Kayseri’den gelecek bu yeni karakter Osman Kozan’ın hayatında önemli bir yere sahip olacak ve Beni Affet’te efsanevi bir aşk yaşayacak.

Onur, Bahar ve Harika’yı birlikte görünce bunun Harika’nın bir oyunu olduğunu tahmin eder. Asıl amacı Onur ve Bahar’ı ayırmak olan Harika, Bahar’ın sevgisini kazanmaya çalışırken, Onur’a karşı da iyi niyet sergiler. Evlerinden zorla çıkartılan Sevgi ve Şahin perişan haldedir. Firdevs ise olanları büyük bir keyifle izler. Yaptıklarından pişman olan Mahir, Kader’le konuşmaya gelir. Ancak Kader’in tepkisi sert olur.

Feride’nin daha önce hapis yattığını söylememesine öfkelenen Yaman, Feride’yi sorguya çeker. Ancak Yaman, Feride’nin dürüstlüğü ve işini sahiplenmesinden etkilenir. Öte yandan Ahmet, hayatını kurtaran Feride’ye minnettardır. Osman’ın eski dostu olan Muammer, Osman’ın borçlarını kapatma karşılığında, kızı Sıla ile Murat’ın evlenmesini ister.

Ceylan’ın bebeğini aldırmadığını öğrenen Kader ikinci bir şok daha yaşar. Artık Kader için kesin olan bir şey vardır; Ceylan’ın çocuğu Mahir’dendir. Mahir ise hala Kader’den baba olamayacağını bilmemektedir. Kader ve Mahir’i bu hafta çok zor bir yol ayırımı beklemektedir. Kader ve Mahir aşkı için artık sona gelinmiş gibidir. Kader asla bu durumu kabullenmeyecektir.

Harika ise Bahar’ın karşısına çıkar. Bu olay en çok Onur’u şok eder. Onur eski sevgilisi ile yeni sevgilisinin karşı karşıya gelmesi ile neler olacağını kestiremez; zira olaylar çok karışacaktır; zira Bahar’ın Harika ile kendisinin geçmişinden haberi yoktur. 

Kozanlar ise karşılarını çıkan son şans ile Sedat’tan kalan borçları kapatma ve düze çıkma fırsatı yakalar. Sedat ise emniyettedir.  İfadelerin tamamlanması ile Sedat sonunda mahkemeye sevk edilir. Sedat sonunda tutuklanır

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın