Beni Affet 1054.Bölüm Özeti 15 Kasım Salı Cüneyt Feride Hala Kırgınlar

2 yorum
152

Beni Affet 1054.Bölüm Özeti 15 Kasım Salı

beni-affet-cuneyt-feride-resmi

Star Tv’de hafta içi her gün saat 15:00’da izleyiciyle buluşan dizi Beni Affet 15 Kasım Salı günü yine izleyiciyi bol meraka boğan bölümüyle izleyiciyi etkilemeye devam edecek. Feride yıllarca aradığı annesini bulmuştu : Piraye’yi. Evet ama neden bu kadar zaman aramadı onu diye soru işaretleri vardı. Piraye’nin Zühre’nin gerçekleri sakladığı, kızını aradığı gerçeğini kimseye söylemediği anlaşılınca Zühre kavganın ortasında kalmıştı. Zühre Piraye’nin yanına gitti ve affına sığındı. Piraye’nin eşinin ismini öğrenen Zühre oldukça şaşırsa da belli etmemeye çalıştı. Cüneyt ve Feride arasında esen soğuk rüzgarlar devam ediyor. Cüneyt, Hasret’in sözlerinin gerçek olmadığını anladı. Tam da bir oyun oynayacaktı ki ona tüm bunlardan şüphelenen Sedat, Hasret’i öptü ve Cüneyt oldukça şaşırdı.

beni-affet-bahar-2-resmi

Onur Bahar’a Demir’in kaçtığına inandırmaya çalıştı ve bu gerçeği öğrenmesin diye Şahin ile yaptığı işbirliği içine girdi. Bahar tüm bunlara tam da inanırken Osman ve Onur’u Demir’le alakalı planı konuşurlarken yakaladı. Ve olaylar iyice çetrefilleşti. Demir’le ilgili gerçeği saklama konusunda Onur ile anlaşan Şahin, Umut her şeyi öğrendi.

beni-affet-mahir-kader-resmi

Neriman yüzünden birbirine giren Kader ve Mahir oldukça birbirlerine kızgınlar. Neriman’ın oyunlarından habersiz olan Mahir annesini destekledi. Ancak Kader artık bir karar vermesini istedi. Ya annesi ya kendisi. Bakalım Mahir ve Kader barışacaklar mı? Sizce Mahir kimi seçer?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1054.Bölüm Özeti 15 Kasım Salı Cüneyt Feride Hala Kırgınlar (2 Yorum)

  1. Tabirci kaderi geçer çünkü. Annesinin nasıl bir. İnsan olduğunu bilmiyor çünkü. Herşeyden habersiz. Tuzak kuruyor. Anası olacak

  2. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.adini sen koy filmi cok beyeniyorum sevgi olsun artik aralarinda