Beni Affet 1046.Bölüm 3 Kasım Perşembe Özeti

Beni Affet 1046.Bölüm 3 Kasım Perşembe Özeti

Ekranları başındakileri 1046 bölümdür etkilemeyi başaran dizi Beni Affet’in 3 Kasım Perşembe günü etkileyici bir bölümü daha sizlerle olacak. Piraye’nin Feride’nin annesi olduğu gerçeğini epeydir gizlemeye çalışılsa da herkes tek tek- belki bir tesadüf belki bir araştırma sonucu – öğrendi. Gerçeği öğrenemeyen bir tek Feride kalmıştı. Sedat Feride’ye saklanan bu sırrı söylese de Feride inanmamıştı.

beni-affet-feride-resmi

Ancak Sedat amacına ulaşmış Feride’nin içine bir kurt düşürmeyi başarmıştı. Acaba gerçekten annesi miydi? Neden bunca sene gelip onu bulmamıştı? Neden gerçeği gelip söylememişti Feride’ye? Bütün bunları öğrenmek için DNA testi yaptırdı. Ancak yine de bütün bunların Sedat’ın Cüneyt ile arasını açmak için yeni bir oyunu olarak gördü. Gerçeği öğrendi ve neye döndüğünü şaşırdı. Hemen annesinin yani Piraye’nin ardından Eskişehir’in yolunu tuttu. Ve annesine sormak istediği her şeyi sordu. Hasret bütün bunları öğrenir. Ve kozu kaçırmadan Cüneyt’e gidip Sedat ve Feride sırrı öğrenme konusunda birdi diyerek yine aralarını bozmaya çalışır.

Demir’in Kemal’i öldürdüğünü bilen Bahar bildiklerini kanıtlama peşinde. Bu nedenle Demir’de ayrılmayı reddedip yanında kalmaya devam eder. Demir ise Onur ve Bahar’ı arasını bozma amacıyla boşanma avukatı olarak Onur’u ayarlamak isteyecek.  Anca Onur bu teklifi kabul etmeyecek. Bir tarafta Bahar’a duyduğu sevgi diğer tarafta boşandıklarında öğrenemeyecekleri gerçekler. Demir Bahar’ın barışma isteği üzerine ondan gerçek manada karısı olmasını isteyecektir. Bir kaosun tam da ortasında kalan Bahar iyice bocalamaktadır. Onur bunları öğrendiğinde inanamaz ve Bahar’ı Demir’in pis planlarından uzak tutmak için elinden geleni yapar.

beni-affet-mahir-resmi

Annesini beklenmedik bir şekilde bulan Mahir, iş yerinde yangın çıkmasıyla çok üzülür. Mahir ekmek ocağının kurumasıyla işsiz bir adam olmuşken üstüne bir de Kader’le olan ilişkisinde de depremler olur. Bir tarafta işsizlik diğer tarafta aşk hayatındaki çalkantılar başka bir tarafta yeni bulduğu hasta rolü yapan annesi Neriman…Hayat Mahir için epeyce zordur.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın