Beni Affet 10 Ocak Özeti 1094. Bölüm Kozanlar Batıyor mu?

1 yorum
128

Beni Affet dizisi yeni haftaya fırtına gibi esen Yaman ile girerken Feride ve Yaman arasında yaşanan sahneler dikkat çekicidir. Beni Affet dizisi 10 ocak salı günü 15:00 da yeni bölümü olan 1094. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Beni Affet’te ilte 10 ocakta neler olacak sorunuzun cevabı.

Beni Affet 10 ocak Özeti

Feride’nin artık Cüneyt’e kavuşma gibi bir amacı kalmamıştır. O Cüneyt’in canın sağ olması için namusundan vazgeçerken Cüneyt onu kızından da ayrı bırakmıştır. Feride yeni işinden kazandığı para ile kızı Güneş’i Cüneyt’ten almayı ister. Zira mahkemenin onu Feride’ye vermesi için öncelikle Feride’nin kızının geçimini sağlayabilecek bir parası ve işi olması gerekmektedir. Feride hakimin kızını ona vereceğinden emin olsa da Kozanların mahkemede Güneş’i vermemek için türlü oyunlara baş vuracağından emindir.

Feride işini bulması ile  Cüneyt’in karşısında artık daha güçlü durur. Feride yeni başladığı işine giderken yolda kalp krizi geçiren bir kadına rastlar. Feride hiç düşünmeden fenalaşan kadına yardım ister. fenalaşan birine yardım ederek onu hastaneye götürür. Bu sırada Yaman, Feride’nin geçmişiyle araştırır. Feride’yi ilk görüşte garip bulan Yaman onun yakın zamanda eşinden ayrıldığını öğrenir. Sedat’la ortaklıklarından kalma borçlarını ödeyemeyen Osman, çare bulmaya çalışır. Kozanlar, her şeylerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Bahar ve Onur’u ayırmakta kararlı olan Firdevs, Bahar’ın ailesini evlerinden attırmak için harekete geçer. Bahar’ın karşısına çıkmak için bir tezgah kuran Harika, sözde ona yardım elini uzatır. Harika’yı Bahar’ın yanında gören Onur ise şoke olur. Ceylan’ın hala hamile olduğunu öğrenen Kader, bir kere daha beyninden vurulmuşa döner.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 10 Ocak Özeti 1094. Bölüm Kozanlar Batıyor mu? (1 Yorum)

  1. Offff ya iyice zirvaladiniz bitirin diyom size bu irenc diziyi guzelim diziye oynamasini bile bilmiyolar ceylan surtugu neriman ve ciknar diziden kaderim mutlu olsun hamile olsun diyok niye dinemiyonuzki baharda sacma tum entirika yaziklar olsun