Beni Affet 1 Aralık Perşembe Özeti 1066.Bölüm Feride Çok Kızgın

Beni Affet 1 Aralık Perşembe günü Star Tv ekranlarında 1066. bölümüyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 1 Aralık Perşembe günü Beni Affet’de yine çok güzel bir bölüm olacak. Feride, Cüneyt’in hasret’in yanında olmasından oldukça rahatsızdı. Piraye Hasret ile görüşmeye gidince Cüneyt’i Hasret’in evinden çıkarken görünce şok olmuştu. Cüneyt bunu söylememesini rica etse de Piraye’nin bir şeyler sakladığını hisseden kızı Feride gerçeği öğrenince şok oldu. Üstüne bir de telefon konuşmasını dinleyince Feride iyice sinirlendi.Cüneyt ise gerçekleri ortaya çıkarmak için Hasret’e rol yapıyor. Annesini çıkarma konusunda bir adamla görüşürken çektiği fotoğraflar sayesinde gerçekleri ortaya çıkarmak için çabalayacak. Ve böylece oğlunu o hain annenin elinden koparıp alacak.

beni-affet-1-aralik-resmi

Bahar ise Osman’ın isteği üzerine Osman’ın yeğeni Murat ile evlenmeyi tam kabul edeceği sırada Onur geldi ve büyük bir kavga oldu. Bahar ise çok çaresiz görünüyordu. Bunun üzerine Onur Bahar’ı evine getirdi. Ve kendisinden asla vazgeçmeyeceğini söyledi. Yaşananlardan oldukça yorulan Bahar ise gidip Osman ile yüzleşmek  içindeki her şeyi  anlatmak istedi.

beni-affet-1-aralik-resmi2

Elif butikte her gelenin kendisini hademe veya çaycı zannetmesinden çok sıkıldı. Üstelik asistan olarak Ceylan’ın daha üst konumda olmasını da iyiden iyiye içerledi. Ve kendisine aidat olarak getirilen paranın bir kısmını alınca ortalık karıştı ve bu ortaya çıktığında çok utansa da içindeki her şeyi söyledi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1 Aralık Perşembe Özeti 1066.Bölüm Feride Çok Kızgın (1 Yorum)

  1. Kemal niye cikti diziden bahar cok sacmaladi buyuk aski bumuydu hemen unuttu artik eski tadinda degil dizi lutfen dikat edin …