Menü Aç/Kapat
Ben Söylerim 10 Ocak Kim Geldi, Kim Elendi,Kim Kazandı? Ben Söylerim 10.01.2017
Ben Söylerim 10 Ocak Kim Geldi, Kim Elendi,Kim Kazandı?

Ben Söylerim 10 Ocak saat 20:00 de Fox TV ekranlarında 2. bölümüyle yeniden ekranlara gelecek. Her hafta 8 yarışmacının yarışacağı ve yarışma boyunca  farklı türde 9 şarkı söylenecek olan Ben Söylerim’de 8 Yarışmacı aynı şarkıyı, 30’ar saniyelik parçalar halinde söyleyecekler. Tribünlerdeki seyirciler  yarışmacıları oylayarak, en iyi söyleyeni koruma altına alacaklar. Kalan 7 kişi ise  eleme potasında olacak. Jüri üyeleri, elenmesini istemediği iki yarışmacıyı koruma altına alacak ve kalan 5 kişiden ikisini eleyecek. Programın finalinde sona kalan iki yarışmacının  bir düellosu şahit olacak. En iyi iki aday düetlerini yapacak ve jüri biri üzerinde mutabık kalırlarsa, o haftanın kazananı olacak ve bölüm birincisi olarak 10.000TL’lik ödül kazanacak. 

Jüri aynı yarışmacı üzerinde anlaşmaya varamamışsa, performans sırasında seyircinin yaptığı oylamaya bakılacak. Ve seyirciden yüksek oy almış yarışmacı bölümün kazananı olacak.Bir sonraki bölümde devam eden 6 yarışmacının yanına  2 kişi dahil olacak. Ve yine 8 kişinin, değişik türde şarkılarıyla yarışma devam edecek.

Ben Söylerim 3 Ocaktaki bölümünde Emrah Meloğlu ile İlter Dirin adlı iki yarışmacı elenmişti.Yarışmanın birinciliğini de finale kalan Halil ve Mustafa arasından seyirci oylamasıyla en yüksek oyu alan Mustafa oldu.Mustafa 10000 TL’nin sahibi oldu. Ben Söylerim 10 Ocaktaki 2.bölümünde kurallar gereği  geçen hafta kalan 6 yarışmacının yanına 2 yeni yarışmacı gelecek.Bu iki yarışmacı kimlerden oluşuyor?En İyi Ben Söylerim 10 Ocakta kim 10.000 TL’nin sahibi olacak? Bütün bu soruların cevaplarını bilgiler geldikçe anlık olarak sizlerle paylaşacağız.

Ben Söylerim 10 Ocak 2.bölümüne yeni gelen yarışmacılardan ilki Cansu

 

Ben Söylerim 10 Ocak 2.bölümüne yeni gelen yarışmacılardan 2. si ise Burcu

Ben Söylerim 10 Ocak Eleme turunda elenen yarışmacılardan ilki seyircinin %34 oyunu alan Cansu oldu.Elenen 2. yarışmacı ise  Seyircinin %63 oyunu alan Emrah  oldu.

Ben Söylerim 10 Ocak Finalistleri ise yine Mustafa ile Halil oldu.Birinciliği ise Halil kazanarak 10 000TL’yi kazandı.

Halil
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler