Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Nerede Hangi Semtte Yapılıyor?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Çekimleri Nerede Yapılıyor?

ben bilmem eşim bilir eviKanal D Ekranlarında 11 Temmuz Pazartesi Başlayacak Olan Ben Bilme Eşim Bilir Evi Çekimleri Kiralanan Bir Villada Başladı.Sunuculuğunu Ufuk Özkan Ve Şule Zeybek’in Yaptığı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Hafta İçi Çekimleri Kiralanan Bu Villada Yapılmaktadır.Kiralanan Villanın Bahçesinde Yapılan Çekimlerde Eğlenceli Dakikalar Yaşandı. 6 Çiftin Yarıştığı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi İlk Hafta Çekimlerinde Finale Kalan 4 Çift Cuma Akşamı Stüdyoda Kozlarını Paylaşacak.Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Stüdyo Çekimleri Sunuculuğunu Ufuk Özkan Yaparken Villada Yapılan Çekimlerin Sunuculuğunu Şule Zeybek Yapmaktadır.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Kurallar Formatı?

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde o gün yapılan yarışmaların birincisi Cumartesi gecesi oynanacak finale katılma hakkı ve evdeki işlerden muaf olma hakkını elde edecek.Ben Bilmem Eşim Bilir Evi başlıyor

Aynı hafta içinde birden çok kez birini olan çift,seçeceği başka bir çifte biletini paylaşıp o çifti de finale götürebilecek. Cuma günü ise bir çift yapılacak oylamayla elenecek ve final oyunlarına katılamayarak veda edecek. Elenen çiftin yerini ise haftaya eve yeni bir çift gelecek.

Hafta içi oyunları ve elemeler sonucunda belirlenmiş dört çift Cumartesi gecesi büyük ödül yarışına girecek. Final gecesinde başarılı olan çift eve Suzuki marka bir jipin sahibi olacak.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın