Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 Ağustos 12 Ağustos Haftanın Finaline Gidenler

1 yorum
153

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 Ağustos 12 Ağustos Finale Kimler Gidiyor?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 Ağustos 12 Ağustos Final resimleriArkadaşlar bu sayfada 8 ağustos 9 Ağustos 10 Ağustos ve 11 Ağustos Perşembe günleri oynanan oyunları kimler kazandı; bu 4 oyunda çifte final bileti alan varsa o final biletini hangi çifte verdiğini bulabileceksiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 8 Ağustos Pazartesi oynanan “Süper Kahramanlar” oyununu Hatice ve Ahmet Hatice Yazıcı çifti kazanmış ve ilk final biletini ceplerine koymuşlardı.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 9 ağustos salı günü oynanan oyunda “Voleybol Manşet” oyununu Tuğba Buğra GACEMER çifti kazanmış ve haftanın ikinci oyunda Tuğba GACEMER sporcu kişiliğini ortaya çıkararak kinci final biletini almıştı.

tuğba buğra gecemer 9 ağustos

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 10 ağustos çarşamba günü oynanacak “Sorulu Yapboz” oyununu kazanan çift Tuğba Buğra GACEMER oldu. Bu Sorulu yapboz bileti Tuğba Buğra GACEMER’in ikinci biletleri olduğu için onlar biletlerini Esra Sabit Şimşek çiftine verdiler.

10 ağustos yapboz tuğba buğra gecemer

 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 11 ağustos perşembe günü oynanacak oyun ve final biletini kazanan çift Hakan Tuğba BALOĞLU çifti oldu.  Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 11 ağustos perşembe final bileti de Baloğlu çiftini finale götürmeye yettiBen Bilmem Eşim Bilir 11 Ağustos

Eleme potasına kalan iki çift ise Özge Akın YAKAK ve Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU çifti oldu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 8 Ağustos 12 Ağustos Haftanın Finaline Gidenler (1 Yorum)