Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 25 Temmuz Yeni Gelen Yarışmacı Çift Kim?

1 yorum
131

Ben Bilmem Eşim Bilir 25 Temmuz Yeni Gelen Yarışmacı Çift Kim?

özgür ve gül yeni gelen ben bilmem eşim bilir eviBen Bilmem Eşim Bilir Evi’nin 3. haftası 25 temmuz pazartesi günü başlıyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’n de yine çok zorlu bir hafta daha yarışmacıları beklerken eğlenceli ve dedikodulu bir hafta daha izleyiciyi bekliyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 25 temmuz pazartesi günü yeni bir heyecan daha  bizleri bekliyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 1. hafta da giden Kayhan Esra ÖZTEKİN çifti yerine yarışmanın sevilen çifti Barış Celil CEPHE çifti gelmişti. İkinci hafta elenen çift olan Zeynep Sezer Aydoğan çifti yerine 25 temmuz pazartesi gün yeni bir çift daha gelecek. 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’ne  25 Temmuz pazartesi günü gelecek çift Özgür ve Gül oldu. Sizlere yeni gelen çiftimiz ile ilgili bir tüyo daha verelim. Özgür ve Gül eve gelir gelmez Bardak taşıma yarışmasını kazanacak ve haftanın kral ve kraliçesi olacaklar.

ben bilmem eşim bilir evi özgür ve gül çifti

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi ile ilgili şuanda elimize başka tüyo geçmedi.  25 Temmuz pazartesi günü yeni gelen çift olan Özgür ve Gül ile ilgili bu sayfalardan sizlere ulaştıracağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 25 Temmuz Yeni Gelen Yarışmacı Çift Kim? (1 Yorum)