Ben Bilmem Eşim Bilir Ahmet ve Hatice Yazıcı Çifti Neden Elenmek İstediler

3 yorum
110

Ben Bilmem Eşim Bilir Ahmet ve Hatice Yazıcı Çifti Diskalifiye mi oldu?

6900942-1180Ben Bilmem Eşim Bilir evinde 12 ağustos cuma akşamı sürpriz bir karar alındı. Ben Bilmem Eşim Bilir evinin 12 ağustos cuma günü yayınlanan bölümünde Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti sağlık sorunlarını bahane göstererek evden ayrılma isteklerini Ben Bilmem Eşim Bilir yapımcısına bildirdiler. Ben Bilmem Eşim Bilir yapımcısının onayı ile sürpriz bir karar alındı ve Ben Bilmem Eşim Bilirde elenen çift Ahmet ve Hatice Yazıcı oldu.

Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti kesinlikle diskalifiye olmadılar; kendileri Ahmet beyin şeker hastalığı sebebi ile ayrılmak istedi.

Ahmet ve Hatice Yazıcı Neden Ben Bilmem Eşim Bilir’den ayrılmak istedi?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Ahmet ve Hatice Yazıcı çiftinin evden ayrılma sebeplerini 3 bölümde toplayabiliriz

  1. Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti bir araba kazandılar ve borçlarını ödeyecek parayı kazanmış oldular.
  2. Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti Karadenizli bir çiftler ve Ahmet Beyin çevresi ve genel olarak Karadeniz halkı Ahmet ve Hatice Yazıcı çiftinin yarışma da ki hareketlerine tepki gösterdiler.
  3. Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti elenmese evde ki en kavgacı ve en reyting getiren çift Aygen Sedat KAZANCIOĞLU elenecekti; bu durum D Productions’un işine gelmedi.
  4. Ahmet ve Hatice Yazıcı çiftinin gerçekten sağlık problemleri vardı; özellikle sinirlendiğinde Ahmet Beyin şekeri fırlıyordu.
  5. Ben Bilmem Eşim Bilir Ahmet ve Hatice Yazıcı Çifti Eleme Anı Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir Ahmet ve Hatice Yazıcı Çifti Neden Elenmek İstediler (3 Yorum)

  1. Ya. Bu Hakan’ın varya ln buna varya meydan çekerler yemin ederim ne kadar kız ya ne kadar korkuyo ln kız gibi abi ya

  2. ahmet beyle hatice hanım hiçte göründükleri iyi niyetli değillerdi….sırf o ortamda yanlız kalmamak için…yada tek kalınca sinirlerine hakim olamayıp diskalifiye olpta araba elden gider diye korktukları için kaçtılar….bide final programını sunan beyyy taraını belli etmeden program sunarsa çokkk iyi olur…ilker bey de sundu ama hiç tarafını belli etmezdi…finalde ahmet beylerin kazanması için elinden geleni yaptı…hiç yakışık almadı….program yetkilileri bu konuda önlem alırlarsa çokkk iyi olur….

  3. ahmet beyi cok seviyorum ahmet bey nasil duzgun ve adam kibi erkek oldugunu ispatladi ikinci arabayi alamadina cok uzuldum ama erkek kibi gelib erkek kibi serefile gitdiyi icin ahmet beyin dusmanlari catliyor