Ben Bilmem Eşim Bilir 5 Ekim 6 Ekim 7 Ekim Final Biletini kimler aldı

1 yorum
38

Ben Bilmem Eşim Bilir’de alınan tüm final biletlerini sayfamızda bulabileceksiniz. Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir de 12. hafta heyecanı yaşanıyor.

ben-bilmem-esim-bilir-63-bolumBen Bilmem Eşim Bilir’in 3 Ekim – 7 Ekim tarihleri arasında final biletini kazanan çiftler sayfamıza eklenecektir.

Ben Bilmem Eşim Bilir 4 Ekim Final Biletini Kim Aldı

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 4 ekim salı ekranlara gelen 62. bölümde haftanın ilk final biletini alan çift Sevtap ve Burak oldu. Sevtap ve Burak Ben Bilmem Eşim Bilir’in 4 ekimde ekranlara gelen bölümünde final biletini alan çift oldu. ben-bilmem-esim-bilir-5-ekim-resimleri

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 5 ekim çarşamba günü oynanacak oyunda final bileti büyük ihtimalle Kayhan Esra ÖZTEKİN çifti kazanacak. Zira Esra ve Kayhan çifti Ben Bilmem Eşim Bilir’de 5 ekim salı günü oynanan damacana taşıma oyununu kazanan çift oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir 5 Ekim 6 Ekim 7 Ekim Final Biletini kimler aldı (1 Yorum)

  1. Yeni yarışmayı Hiç beğenmedim Özellikle de yarışmacıları hepsi ukala hele özellikle iki tane çift var orada hiç beğenmiyorum birinin adı ve çekmiş karısının ismini hiç bilmiyorum Çok terbiyesiz birisinin ismini de bilmiyorum ama çok tecrübesi