Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Temmuz Kim Elendi 3. Hafta

2 yorum
140

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Temmuz Elenen Yarışmacı Kim?

Ben Bilmem Eşim Bilir  evi bu hafta 3.haftası ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Sevilen ancak yeteri kadar izlenmeyen Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması bakalım daha kaç hafta devam edecek. Ben Bilmem Eşim Bilir evi reytingleri izleyici ve yarışmacıları korkutacak kadar kötü. Özellikle hafta iç reytingleri ile yarışmanın hafta içleri yeni sezonda devam etmesi imkansız gibi. Ben Bilmem Eşim Bilir erken final yapar; ancak ne kadar devam eder bilinmez.

ben-bilmem-esim-bilirde-21-ekim-surpriz-fotograflari

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde eleme potasında olan iki çift belli oldu

  1. Barış ve Celil CEPHE

 

Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU

aygen sedat kazancıoğlu ben bilmem eşim bilir

Peki Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 29 temmuz günü kim elendi? İşte sorunuzun cevabı

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde ilk elenen çift Kayhan Esra ÖZTEKİN çifti olmuştu.  Ben Bilmem Eşim Bilir’de ikince hafta elenen çift ise Zeynep Sezer Aydoğan çifti olmuştu.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 29 temmuz akşam 3. arabayı kim aldı? Detaylar için Tıklayınız

Şuanda Ben Bilmem Eşim Bilir evi 29 temmuz günü elenen Barış ve Celil CEPHE çift oldu; Ben Bilmem Eşim Bilir evi içerisin bilgi ve tüyo sızarsa size erkenden bilgi veririz; ancak bilgi alamasak Ben Bilmem Eşim Bilir 3. hafta elenen yarışmacıyı sizlere 29 temmuz günü sonuç açıklandığında bu sayfalardan ulaştırırız.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 29 temmuz günü elenen çift Barış Celil Cephe çifti Oldu

Şuanda eleme potasında olan iki çiftten ilki Barış CEPHE ile Celil CEPHE ikinci ise Aygen KAZANCIOĞLU ve Sedat KAZANCIOĞLU

Bilindiği üzere Ben Bilmem Eşim Bilir’de günün oyununu kazanamayan 2 yarışacı eleme potasında kendine yer buluyor ve o iki çiftten biri elenirken diğeri de finalleri televizyondan izliyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Temmuz Eleme Videosu

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Temmuz Kim Elendi 3. Hafta (2 Yorum)

  1. Hem mutluyum hem uzgun mutlu olmamin sebebi aygen cifti elenmedi tubanin inanadina uzgun olmamin sebebi celil ciftinin elenmesi