Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Temmuz Arabayı Kim Kazandı? 3. Hafta

4 yorum
170

Ben Bilmem Eşim Bilir 3. Hafta Arabayı Kim Kazandı? 

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde yine bir final günü geldi çattı. Ufuk Özkan’ın sunumu ile müthiş bir final akşamı bizleri bekliyor. Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde yarışmacılar 4 gün  boyunca yarıştılar bu yarışmalar sonrasında bir çifti eleyim evden gönderirken bir çifti de evde bırakıp finale getirmediler.

Ben Bilmem Eşim Bilir evi 29 temmuz oyunları sonunda finale kalan 2 çift belli oldu

Mavi takım ile Güljohan ve Özgür çifti yarışırken Kırmızı takım ile Tuğba Buğra Gacemer çifti yarışıyor. 

ben bilmem eşim bilir 12 ağustos final

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 3. arabayı alan çift ise Güljahan ve Özgür çifti oldu. Eve yeni gelen Güljahan ve Özgür ilk hafta geldiler kral oldular ve final de ise arabayı aldılar.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının 29 temmuz akşamı yayınlanacak final bölümünde 2 yarışmacı çiftin zaten hali hazırda birer arabası var. Bu da demek oluyor ki iki çift ikinci araba için ter dökerken 2 çift ise yeni bir araba hayali ile Ufuk Özkan’ın ekibinin getirdiği oyunlar ile ve ev arkadaşları ile mücadele edecekler.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması 3. hafta finali 29 temmuz cuma günü yayınlanacak; eğer o güne kadar Ben Bilmem Eşim Bilir evi yarışması içinden tüyo gelirse arabayı kazanan yarışmacılar ile ilgili sizlere buradan duyuracağız; ancak Ben Bilmem Eşim Bilir finalinden bir bilgi gelmezse yarışma yayınlandıktan sonra 29 temmuz cuma akşamı 20:00 da Ben Bilmem Eşim Bilir’de 3. arabanın sahibini sizlere bildireceğiz.

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Temmuz arabayı alan çift Güljahon ve Özgür oldu.

 

Ben Bilmem Eşim Bilir 22 Temmuz Cuma günü 1. hafta Arabayı Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU kazanırken Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 15 Temmuz Cuma 1. hafta arabayı Hatice Ahmet YAZICI çifti kazandı. Ben Bilmem Eşim Bilir de 3. hafta arabayı Güljahon ve Özgür oldu

Finale gelemeyen ve 29 temmuz günü elenen yarışmacıları öğrenmek için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Temmuz Arabayı Kim Kazandı? 3. Hafta (4 Yorum)

  1. Hayatimda bu iki cift kadar soeylenecek kelime bulamiyorum ve turk toplumunu duygularinla zekalarinla oynuyorlar. Kastettigim kisiler Aygen ve Sedat ve karadenizli ciftler. Ayip gercekten ayip bu kadar zevkli bir oyunu rezalete doendurdunuz kibiriniz hiyakarliniz ajitasyonunuz ve hirsinizla. Gidin ya gidin de yine programi zevkle izleyelim