Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Ağustos Tek Ayak Oyununu Kim Kazandı? Kral Kraliçe Kim Oldu

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Ağustos Pazartesi Final Bileti

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Ağustos final biletiKanal D ekranlarında son 3 haftasına giren Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması bu hafta 8. haftası ile izleyicisi karşısına çıkacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’de Almanya’ya dönmek zorunda kalan Esra ve Sabit çifti olmayınca evin pek eğlencesi kalmamış gibi; ancak araba için kıyasıya yarış devam ediyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 29 ağustos pazartesi günü oyun tarihlerinin en zorlarından biri oynanacak. Kızgın güneş altında sanki öğretmen ceza vermiş gibi yarışmacılar tek ayak üstünde durmaya çalışacaklar.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde 29 Ağustos pazartesi günü oynana tek ayak üstünde durma oyununu Buğra Tuğba GACEMER aldı

 

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 26 ağustos cuma günü Esra Sabit Şimşek çifti neden gitmek istedi? Detaylar için tıklayınız

Çift olarak yarışacakları tek ayak üstünde oyununda en çok süre tek ayak üstünde kalan çift hem Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin kral ve kraliçesi olma hakkını kazanarak kimin hangi oda da kalacağına karar verecek; hemde haftanın ilk final biletini kazanarak finale gitmeyi garantileyecek

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 Ağustos Sonucu

Ben Bilmem Eşim Bilir 36. bölüm 29 ağustos pazartesi günü 16:00 da Kanal D’de

Ben Bilmem Eşim Bilir 29 ağustos günü oynan oyunun sonucunda Buğra Tuğba Gacemer kazandı ve evin kral ve kraliçesi oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir 36. bölüm sonucu açıklandığında sayfalarımızda.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın