Ben Bilmem Eşim Bilir 22 Temmuz Cuma Arabayı Kim Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 2. Hafta Arabayı Kim Kazandı?

22 temmuz sonucu ben bilmem eşim bilirKanal D ekranlarının yeni yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi hafta içi yayınlanan bölümleri ile her ne kadar dikkat çekmeyi başaramasa da cuma akşamı yayınlanan haftanın finali ile izleyici kendine çekmeyi başardı.

Ben Bilmem Eşim Bilir 2. Hafta Evi Kazanan Belli Oldu

 

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasınında ikinci arabayı kazanan Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU oldu.

 

Bilindiği üzere hafta içi yapılan Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmalarında final bileti kapılıyor. 6 yarışmacıdan bir tanesi evden gönderilirken biri ise finallere gidemiyor.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışması 2. haftası 18 temmuz pazartesi yayınlanan yeni bölümü ile başladı.  22 temmuz cuma günü ise Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 2. hafta finali ile ekranlara gelecek. 22 temmuz cuma günü yayınlanan yeni bölüm ile bir araba da yarışmacı çiftlerden birine hediye edilecek. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmacılarının 13 araba kazanma şansı var.aygen ve sadat arabaayı kazandı 22 temmuz ben bilmem eşim bilir

Şuanda Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasında 22 temmuz cuma günü kimin arabayı kazandığı belli oldu. Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU çifti ikinci haftada arabayı kazanan çift oldu. Bu sezon Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nden çok fazla tüyo sızmıyor; bu nedenle de ancak yarışma yayınlandıktan sonra sizlere sonucu ulaştırabiliyoruz.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında ilk hafta Zeynep Sezer çifti ile Hatice Ahmet çifti Ben Bilmem Eşim Bilir Evi cuma günkü final bölümünde finale kalan iki çift oldu. Çiftler bardağın içine pinpon girdirmeye çalıştı. Ben Bilmem Eşim Bilir 15 temmuz finalinde geçen hafta kazanan Çift ise Hatice Ahmet YAZICI kazandı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın