Ben Bilmem Eşim Bilir 21 Ekim Cuma Kim Elendi? İşte detaylar

yorumsuz
115

Ben Bilmem Eşim Bilir 75. bölüm kim elendi?

Ben Bilmem Eşim Bilir 18 ekim salı günü ekranlara gelen 72. bölümünde haftanın ilk final bileti  sahibi Erkan ve Zehra oldu. Erkan ve Zehra finalde Duygu ve Armağan’ı yendi ve haftanın ilk final biletini alan takım oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 19 ekim çarşamba günü ekranlara gelen 73. bölümünde haftanın ikinci final biletinin sahibi Ahmed ve Hazel oldu. Ahmet ve Hazel final biletini Nazan ve Uğur çiftini halat çekme oyununda yenerek kazandı.

Ben Bilmem Eşim Bilir 20 ekim perşembe günü ekranlara gelen 74. bölümde final bileti kral ve kraliçe olan Duygu ve Armağan’ın oldu.ben-bilmem-esim-bilir-final-biletleri

Bu durumda şuanda elenmeyecek isimler final bileti alanlar oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 21 Ekim cuma günü eleme potasında olan 3 çift ise şöyle:

Sevilay Celalettin Türkoğlu

Sevtap Burak Aksu

Nazan Uğur TEFERRAÇ 

Bakalım hani çift 21 ekim cuma günü final biletini alacak ve elenme potasından çıkacak?

Ben Bilmem Eşim Bilir 21 Ekim Cuma Eleme Sonucu?ben-bilmem-esim-bilir-19-ekim-carsamba-final-bileti

Ben Bilmem Eşim Bilir 21 ekim cuma günü ekranlara gelecek 75. bölüm de son final bileti sahibini bulacak ve elemeye geçilecek.

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de 15. eleme haftası ile izleyicisi karşısında olacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’de eleme heecanı 21 ekim cuma günü saat 16:00 da başlayacak.ben-bilmem-esim-bilir-21-ekim-eveveda-eden-cift-fotograflari

Ben Bilmem Eşim Bilir’in 21 ekim cuma günü yayınlanacak 75. bölümü ile haftanın finali yapacak ve haftanın son final biletini de sahibi ile buluşturacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’de bu hafta ev iki takıma ayrılmış durumda bir tarafta Sevtap ve Burak ile Armağan ve Duygu karşı tarafta ise diğer çiftler bulunuyor. Ben Bilmem Eşim Bilir’de bu hafta evden elenmesi en muhtemel takım olarak Armağan ve Duygu’yu görüyoruz zira final bileti şuanda kadar alamadılar ve Ahmed ile Hazel çiftini tek yıldızlı odaya gönderdiler. Zira Ahmed ve Hazel onları kral ve kraliçe oldukları hafta çift yıldızlı odaya göndermişlerdi.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de şuanda Hazel ve Ahmed çifti ile Armağan ve Duygu çifti arasında kıyasıya bir birine evden gönderme yarışı var. Eğer Sevtap ve burak ile Armağan ve duygu final bileti alırsa karşı blok çatlayabilir zira onlardan biri elenmek zorunda kalacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir 21 Ekim Kim Gitti?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de şuana kadar Kral ve Kraliçe Armağan ve Duygu olurken tek final bileti olan çift ise Zehra ve Erkan Coşkun çifti.

Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın final bölümü ile 21 ekim cuma günü 16:10 da Kanal D ekranlarında sakın kaçırmayın.ben-bilmem-esim-bilir-21-ekim-elenme-resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın