Menü Aç/Kapat
Ben Bilmem Eşim Bilir 19 Ağustos Kim Elendi? Evden Kim Gitti 30. Bölüm Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 13.08.2016
Ben Bilmem Eşim Bilir 19 Ağustos Kim Elendi? Evden Kim Gitti 30. Bölüm

Ben Bilmem Eşim Bilir 19 Ağustos Elenen Çift?


Ben Bilmem Eşim Bilir  yarışması 6. haftası ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Tuğba Buğra Gacemer çifti geçen hafta çok büyük bir şans eseri kurtulduğunu düşünen Aygen Sedat KAZANCIOĞLU çiftini bu hafta göndermeye kesin olarak kararlı iken Aygen ve Sedat’ın ise tek amacı evde kalmak değil ve karşı blokun liderliğini yapan Tuğba Buğra çiftini evden göndermek.

Ben Bilmem Eşim Bilir 19 Ağustos eleme günü eleme potasında olan çiftlerde belli oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir Evinden 19 Ağustos cuma günü ya Hakan Tuğba BALOĞLU çifti gidecek; yada Sedat Aygen Kazancıoğlu çifti. 

[pembetext]Ben Bilmem Eşim Bilir 19 Ağustos cuma elenen çift evin sevilmeyeni Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU oldu. [/pembetext]

Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU 1 araba alarak evden ayrıldılar.

ben bilmem eşim bilir sorulu yapboz

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde Tuğba Gacemer ve Aygen Kazancıoğlu çekişmesi bir yana 15 ağustos pazartesi, 16 ağustos salı 17 ağustos çarşamba ve 18 ağustos perşembe günü oynanan final bileti oyunlarında sonra nihayet 19 ağustos cuma günü eleme heyecanı ve evden gönderme heyecanı yaşanacak.

Ben Bilmem Eşim Bilirde Elenen Çifter Kimler

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 12 ağustos cuma günü 5. haftada elenen çift kendi istekleri ile Ahmet ve Hatice Yazıcı çifti olurken 5 Ağustos cuma günü elenen çift Gül ve Özgür olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 29 temmuz günü elenen çift Barış Celil Cephe çifti Olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir’de 22 temmuz’da elenen çift Sezer Zeynep Aydoğan  çifti olmuştu. Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının 15 temmuz’da yayınlanan bölümünde ise Kayhan Esra ÖZTEKİN çifti elenen ve eve veda eden çift olmuştu. Peki Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 19 Ağustos Cuma günü Aygen Sedat KAZANCIOĞLU Ben Bilmem Eşim Bilir’den elendi. Detaylar sayfamızda

 Ben Bilmem Eşim Bilir 19 Ağustos Kim Evden Gitti?

Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın eleme günü olan cuma günü hangi çiftin eleneceği ve eve veda edeceği şuanda bizim tarafımızdan da bilinmiyor. Ben Bilmem Eşim Bilir 30. bölümde elenen çift ile ilgili Ben Bilmem Eşim Bilir evinden tüyo sızdığında siz değerli ziyaretçilerimize ulaştıracağız.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

ayla

AYgen ve sedat geri gelsin yarismaya

Popüler Haberler