Menü Aç/Kapat
Ben Bilmem Eşim Bilir 11 Ekim 12 Ekim 13 Ekim 14 ekim Final Biletini kimler aldı Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 11.10.2016
Ben Bilmem Eşim Bilir 11 Ekim 12 Ekim 13 Ekim 14 ekim Final Biletini kimler aldı

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Bu Hafta(11 Ekim – 14 Ekim)

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir 14. haftasına da bomba gibi başladı. Her ne kadar final haberleri ile çalkalansa da Ben Bilmem Eşim Bilir’in ayağını sağlam bastığı ortaya çıktı. Zira Ben Bilmem Eşim Bilir’in final haberleri tamamen Ben Bilmem Eşim Bilir sunucusu Şule Zeybek’in başlarken 13 araba vereceğiz açıklamasından çıktı.ben-bilmem-esim-bilir-14-ekim-final

Ben Bilmem Eşim Bilir 10 ekim pazartesi günü ne yazık ki erkanlara gelemedi. Ben Bilmem Eşim Bilir’in 10 ekime yayınlanamasının en önemli sebebi Ben Bilmem Eşim Bilir’de haftanın finalinin terör nedeniyle pazardan pazartesine alınmasıydı; zira Ben Bilmem Eşim Bilir 10 ekim de 16:30 da yayınlansaydı arabayı kimin kazandığı belli olacaktı.

İzleyemeyenler için Ben Bilmem Eşim Bilir’de 10 Ekim pazartesi günü yayınlanan haftanın finalinde araba Uğur ve Nazan çiftine yenen Sevtap ve Burak’ın oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 11 Ekim Sonucu?

Ben Bilmem Eşim Bilir de 11 ekim pazartesi günü ne yazık ki final bileti verrilmedi. Zira pazartesi günü yayınlanması gereken 66. bölüm yayınlandı. 11 ekim günü Ben Bilmem Eşim Bilir’de evin kral ve kraliçesi Ahmed ve Hazel çiftinin oldu. Ahmed ve Hazel çifti ilk defa da Ben Bilmem Eşim Bilir Evinin kral ve kraliçesi oldu. Ahmed Beye Ben Bilmem Eşim Bilir evinde oyun sonrasında krallık kutlaması düzenlendi. ben-bilmem-esim-bilir-11-ekim-final-bileti-resimleri

Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Ekim Sonucu

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 12 ekimde ilk final bileti verildi. Ben Bilmem Eşim Bilir’de haftanın ilk final bileti finalde süper koca oyununu Ahmed ve Hazel’e karşı kazanan Nazan ve Uğur çiftinin oldu. Ahmed karısını 13 dk tutabildi.

ben-bilmem-esim-bilir-12-ekim-final-bileti-resimleri

Ben Bilmem Eşim Bilir 13 ekim Final Biletini kim aldı?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 13 ekim perşembe günü oynanan final bileti oyununu Ahmed ve Hazel kazandı. Ahmed ve Hazel çifti Uğur ve Nazan çiftini finalde eleyerek haftanın 2. final biletinin sahibi oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 14 Ekim Final Biletini kim kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 14 ekim cuma günü final biletini alan takım Duygu Armağan Uzun çifti oldu. Armağan’ın elenme korkusu ona bu oyunu kazandırdı. Zira Ahmed beyin karısı Hazel için çakma deyince ortalık karışmış ve Ahmed bey ilk fırsatta Armağan’ı göndereceğine yemin etmişti.

ben-bilmem-esim-bilir-14-ekim-final-biletini-kim-kazandi

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Ekim Cumartesi Final Biletini kim kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 15 ekim cumartesi günü haftanın son final bileti yarışmacılara verilecek. Ben Bilmem Eşim Bilir’de şuan eleme potasında olan üç çift Tuğba Ahmet, Burak Sevtap ve Erkan ve Hanım çifti eleme potasında yer alan çiftler oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 15 ekim final bileti şuanda verilmedi.

Ben Bilmem Eşim Bilir 14 Ekim Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler