Bana Sevmeyi Anlat Gün Değiştiriyor

3 yorum
51

Başrollerini Seda Bakan, Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik gibi ünlü isimlerin yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi cuma gününden pazartesi gününe alındı.555

Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği Bana Sevmeyi Anlat dizisi yine Ay Yapım’ın başarılı dizisi İçerde’ye de rakip oldu. Cuma gününden pazartesi gününe alınan Bana Sevmeyi Anlat dizisi resmen ateşle atılmış oldu; zira pazartesi günü Atv ekranlarında Kırgın Çiçekler varken Kanal D ekranlarında Babam ve Ailesi Star Tv ekranlarında ise Paramparça dizisi izleyicisi karşısında olacak.

Cuma günleri beklenen performansı veremeyen Bana Sevmeyi Anlat dizisi yerine Fox Tv cuma gününe ise yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem’i getirecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem ilk sezonu ile perşembe akşamları izleyicisi karşısına çıkarken yeni sezonda Fox Tv e4kranlarında boy gösterecek Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi artık cuma günleri Fox Tv’de olacak.

Bana Sevmeyi Anlat dizisi 21 Kasım’dan itibaren her pazartesi Fox Tv ekranlarında olacak. Bana Sevmeyi Anlat dizisi 11. bölümü ile son kez 11 kasım cuma günü Fox Tv ekranlarında olacak.

Bana Sevmeyi Anlat Fotoğraf Galerisi

Bana Sevmeyi Anlat 10. Bölüm Fragmanı 4 Kasım


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bana Sevmeyi Anlat Gün Değiştiriyor (3 Yorum)