Bana Sevmeyi Anlat Alper(Kadir Doğulu) Kimdir Sevgilisi Fotoğrafları

yorumsuz
197

Bana Sevmeyi Anlat Alper Kimdir?

kadir doğulu fotoBana Sevmeyi Anlat dizisinde Alper karakterini kim canlandıracak? Bana Sevmeyi Anlat dizisinde erkek başrol olan Alper karakterini Kadir Doğulu canlandıracak. Peki Kadir Doğulu kimdir?

Kadir Doğulu Kimdir?

1982 yılında Mersin’de dünyaya gelen Kadir DOĞULU 34 yaşındadır. Müzisyen ve modacı Kemal DOĞULU’nun abisidir. Televizyona Küçük Sırlar dizisi ile başlayan çıkan Kadir DOĞULU devamında Pis Yedili ve Fatih Harbiye gibi başarılı dizilerinde de rol almıştır. Kadir DOĞULU son olarak ise Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde  Mehmet Giray rolü ile izleyici ile buluşmuştur.

Kadir Doğulu Sevgilisi?

Kadir Doğulu ve sevgilisi Neslihan Atagün Türkiye’nin ünlü çiftlerindendir. Kadir Doğulu daha önce de Hande Yener ile aşk yaşamıştır.

Bana Sevmeyi Anlat Dizisinde Kadir Doğulu nasıl bir karakteri canlandıracak?

Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Kadir Doğulu Alper karakterine hayat verecektir. Alper ise çok iyi bir aşçıdır. Güzel bir mekan işletmektedir. Alper’in sakin hayatı Leyla ile tanışmasından sonra hareketlenecektir. Alper Leyla için savaşmayı göze alacaktır. Aynı zamanda bekar olan Alper evlenip boşanmış ve bir çocuğu olan Leyla’nın da sorumluluğunu alacaktır. bana sevmeyi anlat alper resimleri

Bana Sevmeyi Anlat Alper Gerçek Adı?

Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Alper karakterini Kadir Doğulu canlandıracaktır.

Bana Sevmeyi Anlat Alper Resimleri Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın