Badem Şekeri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Fox Tv bir yaz dizisi için daha çekimlere başladı. Başrollerinde son olarak Aşk ve Gurur dizisinde Murat karakterine hayat veren Alper Saldıran ile son olarak Şahane Damat dizisinde Melike karakterine hayat veren Burcu Özberk’in yer alacağı Badem Şekeri dizisi için çekimler Çanakkale’de başladı.

Badem Şekeri dizisinin bir ege dizisi olması beklenirken kanalının ise kesin olarak Fox TV olduğunu öğrendik.

Badem Şekeri dizisinin şuanda yönetmeni ve yapımcısını bilmiyoruz ancak Badem Şekeri Dizisinin çekimlerine şuanda Çanakkale’nin şirin bir  ilçesinde devam ettiğini söyleyebiliriz.

Badem Şekeri Oyuncuları

Alper Saldıran

1984 yılında İstanbul’da doğan Alper Saldıran 32 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. 2004 yılında Bir Dilim Aşk dizisi ile ilk defa izleyici karşısına çıkan Alper Saldıran Beni Böyle Sev dizisinde Ömer Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde Mustafa karakteri ile dünyaya açılmıştır.

Burcu Özberk

1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Burcu ÖZBERK 28 yaşındadır. Güzelliği ile tüm dünyanın dikkatini çeken güzel oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde güzelliği ile sultan rolünü kapan güzel oyuncu şuan ki ününü Güneşin Kızların dizisinde oynadığı Nazlı karakterine borçludur.

^

Badem Şekeri Tanıtım Fragmanı

Badem Şekeri Tanıtım fragmanı yayınlanmadı; bu Badem Şekeri kadın başrol oyuncusu Burcu Özberk’in videosudur

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Badem Şekeri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (6 Yorum)