Babam ve Ailesi Neden Bitiyor Final Yapıyor

Babam ve Ailesi Dizisi İçin Kanal’den Çok Kötü Karar

Babam ve Ailesi oyuncuları

Kanal D ekranlarında 19 eylül 2016 pazartesi günü başlayacağı açıklanan Babam ve Ailesi dizisi Kanal D’nin verdiği bu karar ile çok önemli bir mağduriyet yaşayabilir. Zira yeni başlayacak ve yeteri kadar tanıtımı yapılmamış bir dizinin Pazartesi günü gibi 2016 2017 yeni sezonunda en büyük mücadelenin yaşanacağı güne koymak büyük felaket olacak gibi.

Babam ve Ailesi Neden Final Yapıyor?

Atv 19 Eylül’de en çok reyting alan dizisi Kırgın Çiçekleri; Star Tv  ise pazartesi gününde 2 sezondur devam ettirdiği ve belli bir izleyici kitlesi oluştuan Paramparça’yı Show Tv ise 2016 2017 yeni sezonun en pahalı ve en çok merakla beklenen yapımı İçerde’yi pazartesine koydu. Bu durumda bize göre Babam ve Ailesi gibi normal zamanda bile en fazla 4 reyting alabilecek klişeleşmiş bir senaryoya sahip uyarlama diziyi bu kadar güçlü rakiplerin arasında koymak onu bitirmek anlamına gelir.

Babam ve Ailesi Neden Bitiyor?

Babam ve Ailesi dizisini Kanal D her ne kadar yanlış olduğu açık bir karar ile pazartesi gününe koysa da daha sonradan başarısızlığı görünce acil karar ile gün değiştireceğini düşünüyoruz; ancak sonradan atılan dikişinde zor tutacağını inanlardanım.

 Babam ve Ailesi ne zaman final yapacak?
Bu durumda Babam ve Ailesi dizisinin en fazla 8 – 10 bölüm yayınlanacağını ve daha sonrasında başarısızlık ile yerini Kanal D’nin yedekte hazırladığı dizilerin yerine bırakacağını düşünüyorum.

Ayrıca Babam ve Ailesi dizisi yapımcısı Gold Filme de artık bu kadar klişe olmuş senaryo ile de izleyici karşısına çıkmamasını tavsiye ediyorum.

Babam ve Ailesi Final Fragmanı

Babam ve Ailesi final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır, fragman yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Babam ve Ailesi Neden Bitiyor Final Yapıyor (1 Yorum)

  1. amma uyduruyorsunuz konu da uyduruk degil sanki kirgin cicekler cok guzel hepsi yarali olen yok biri kor kaliyor 15 metreden dusup olmuyorlar gozleri aciliyor 16 yasinda baslarina gelmiyen kalmiyor paramparcada oyle bir icerde oda aksiyon dizi gayet iyi gidiyor