Menü Aç/Kapat
Babam ve Ailesi Çiçek(Doğa Zeynep DOĞUŞLU) Kimdir Sevgilisi Fotoğrafları Babam ve Ailesi 25.08.2016
Babam ve Ailesi Çiçek(Doğa Zeynep DOĞUŞLU) Kimdir Sevgilisi Fotoğrafları

Babam ve Ailesi Dizisi Karakterleri

Babam ve Ailesi Çiçek Fotoğrafları (3)Kanal D’nin yeni dizisi Babam ve Ailesi’nin oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Babam ve Ailesi dizisinin asi kızı Çiçek’i sizlere anlatacağız. Babam ve Ailesi dizisinde kiloları ile başı dertte olan asi kızı Doğa Zeynep Doğuşlu canlandıracak.

Babam ve Ailesi dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]

Doğa Zeynep Doğuşlu Kimdir?

2015 yapımı Mustang filminde Nur karakteri ile oyunculuk kariyeri başlayan genç yıldız Babam ve Ailesi dizisi ile adından söz ettirecektir. 16 yaşında olan Doğa Zeynep Doğuşlu 2000 yılı doğumludur. Güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken Doğa Zeynep Doğuşlu lise öğrenimine devam etmektedir.  Babam ve Ailesi Doğa Zeynep DOĞUŞLU Resimler

Babam ve Ailesi Çiçek Kimdir?

Babam ve Ailesi dizisinin Çiçek’i Kemal ve Suzan’ın kızıdır. Çiçek zor bir kızdır. Arkadaşları ve annesi ile problem yaşamaktadır. Özellikle sonradan tanıştığı ablası Hasret’in başının belasıdır. Çok kilolu olmamasına rağmen kilo sorununu çok kafasına takmaktadır.

Babam ve Ailesi Çiçek Fotoğrafları Babam ve Ailesi Doğa Zeynep DOĞUŞLU Resimleri
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler