Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Limon Film’den bir uyarlama dizi daha geliyor. Limon film yapımcısı Hayri Aslan Hülya Avşar ile Aşk ve Gurur dizisi için masaya oturdu. 7 ülkede yayınlanan ve Pride and Prejudice ismi ile bilinen dizinin Türkiye uyarlaması ise Aşk ve Gurur olarak izleyicisi karşısına çıkacak.

Hülya Avşar ile anlaşmaya vardığı açıklanan Pride and Prejudice dizisi uyarlaması için Hülya Avşar’ın alacağı ücret konusu şuanda netlik kazanmadı. Hülya Avşar eline gelen Aşk ve Gurur senaryosunu ve senaryoda ki rolünü de çok beğendiğini açıkladı.ask-ve-gurur-dizisi

Aşk ve Gurur dizisi oyuncu seçimi ve senaryo çalışmaları ise titizlikle sürdürülüyor. Aşk ve Gurur dizisinin kadrosunda oldukça fazla yıldız senaryonun çok sağlam oldu bu nedenle de yapımın oldukça maliyetli olacağı gelen bilgiler arasında.

Aşk ve Gurur dizisinin planlaması ise şöyle. Aşk ve Gurur dizisi cast ve senaryo çalışmaları ocak 2017’de tamamlanarak sete çıkılacak ve Aşk ve Gurur dizisi mart ayında izleyicisi karşısında olacak.

Aşk ve Gurur Dizisi Konusu

Aşk ve Gurur dizisi toprak zengini bir ailenin 5 kızı çevresinde gelişen olaylar konu alınacak.

Aşk ve Gurur Oyuncu Kadrosu

Hülya Avşar

1963 yılında Balıkesir’de doğan güzel oyuncu Hülya Avşar 53 yaşındadır. Oyunculuğunun yanı sıra ses sanatçılığı ile de adını duyuran başarılı oyuncu 1982 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında birinci seçilmiş ve yeni bir hayata adım atmıştır. 1983 yılında Haram filmi ile kariyerine ilk adımı atan Avşar kızının babası Kürt Annesi Türk’tür. 1995 yılında çıkardığı albümde söylediği Bu Gece Uzun Olacak şarkısı ile de sanatçılığa ilk adımını atmıştır. Sayısız albümü ve filmi olan Hülya Avşar Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kadın İsterse dizilerinde rol almıştır.ask-ve-gurur-dizisi-oyuncusu-hulya-avsar

Aşk ve Gurur Dizisi  Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın