Aşk Laftan Anlamaz Neden Final Yaptı Neden Bitti

Aşk Laftan Anlamaz Neden Bitti

ask-laftan-anlamaz-final-resimBi Yapımdan Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilgili önemli açıklamalar geldi. Haziran ayında izleyicisi ile buluşmaya başlayan Aşk Laftan Anlamaz dizisi başlarken Show Tv’den 13 bölüm yayınlanma garantisi almıştı. Aşk Laftan Anlamaz dizisi ilk 10 bölümde çok iyi reyting aldı hatta yaz sezonunda Show Tv’yi kurtardı; ancak  tam yeni sözleşme imzalanacağı zaman reytinglerde birden çakılmaya başladı. Hemen belirtelim Aşk Laftan Anlamaz dizisi en az 20 bölüm devam edecek.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni sezonda sezon dizileri altında ezildi ve ne yazık ki yaz dizisi olarak kaldı. Neden mi işte cevabı

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Tüm Bölümler Reytingleri

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 1. bölüm 2.07 reyting ile 23. sırada

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 2. bölüm 3.01 reyting ile 8. sırada

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 3. bölüm 3.11 reyting ile 6. sırada

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 4. bölüm 4.12 reyting ile 2. sırada kendisine yer bulmuştur.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 13. bölüm 5 ekim çarşamba 3.87 reyting ile 6. sırada

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 14. bölüm 12 ekim çarşamba 3.12 reyting ile 12. sırada

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 15. bölüm 19 ekim çarşamba 2.60 reyting ile 17. sırada

Aşk Laftan Anlamaz dizisi reytinglerine bakıldığında ilk bölümlerde başarılı sonuçlar alınırken 13 bölümden sonra reytinglerin çok düştüğü görülebilir. Bu durumda her anask-laftan-anlamaz-final-opusme için Show Tv’den Aşk Laftan Anlamaz dizisi için final kararı bekleniyor.

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 20. bölümü ile 23 kasım çarşamba akşamı final yapmasını bekliyoruz.

Aşk Laftan Anlamaz Final Fragmanı

Final fragmanı şuanda yayınlanmadı

Aşk Laftan Anlamaz bitişShow Tv’nin sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümleri ile Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Peki Aşk Laftan Anlamaz bitecek mi?

Hemen şunu belirtelim ki Aşk Laftan Anlamaz dizisi şuanda bitmedi; yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisi sadece Mübarek Ramazan Bayram’ı nedeniyle 7 temmuz çarşamba günü ekranlara gelemedi. 7 Temmuz Çarşamba günü Aşk Laftan Anlamaz dizisini erkanlarda göremeyen izleyiciler hemen Aşk Laftan Anlamaz dizisi neden bitti diye soru yağdırmaya başladılar.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 13 bölüm kesin olarak yayınlanacak; eğer Aşk Laftan Anlamaz dizisi reytingleri yeterli görülürse 14. bölümden itibaren 2016 2017 yeni sezonunda da ekranlara gelmeye devam edecek

Show Tv’nin yeni sezonda çok dizisi olmadığı için Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda da devam etmesini bekliyoruz.

Aşk Laftan Anlamaz Neden Final Yaptı?

Aşk Laftan Anlamaz dizisi final yapmadı; ancak kısıtlı bir senaryosu olduğu çok açık görülüyor; Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni sezonda devam edemezse bunun sebebi Aşk Laftan Anlamaz dizisinin senaryosunun kısıtlı olmasından kaynaklanabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk Laftan Anlamaz Neden Final Yaptı Neden Bitti (38 Yorum)

    • canan arkadam aslnda arkada deiliz.!!!! birdaha benim yorumu’mu alarsan ya da yazarsan senin hakknda ok ama
      ooooooooooook.!!!!! kt eyler yazarm ona gre canm benim.!!!!!!!!!!!

  1. “didem hayatmda en grdm en gck ve ok bilmi.didem hayat ile murat’n arasna girmesin.Umarm yakndaok yaknda hayat ile murat evlenir.!

  2. dun carsamba gunu ask laftan anlamaz’in yeni bolumun’de didem hamile oldugunu soyledi ama ben didemin yalan soyledigini biliyorum cunku didem yalan,dolan,iftira’ci bir yilan o dort ayak ustune dustugunu saniyor ama yaniliyor cunku o her zaman tek ayak ustune dusuyor eminim didem baska bir sehire tasinir ve bir daha geri gelmez bu sozleri diyorum cunku ona cok aciyorum o kadar saf o kadar caresiz ama didem’e bir tavsiyem var o da iyi biri olmasi.!!!!

  3. ben gamze bu diziye bayılıyom özellikle handeme ve murata eğer bu dizi final olurşa ben ölürüm size yalvarıyorum bitmemesi için elinizden heleni yapin seni seviyorum handemmmmm

  4. Çok saçma sapan bir aşk dizisine kendimizi kapmışsınız neymiş murat mış neymiş hayat mış eğer hayat böyle aşktan ibaret olsaydı insanlar açlıktan ölür düler aşk karın doyurmaz