Menü Aç/Kapat
Aşk Laftan Anlamaz 20 Temmuz Çarşamba Neden Yayınlanmıyor 5. bölüm Aşk Laftan Anlamaz 19.07.2016
Aşk Laftan Anlamaz 20 Temmuz Çarşamba Neden Yayınlanmıyor 5. bölüm

Aşk Laftan Anlamaz 5. bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz 20 temmuz akşamı ekranlarda olamayacak. 20 temmuz çarşamba akşamı 20:00 da Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölümü yerine Gizli Hedef isimli yabancı dizi yayınlanacak.

ask-laftan-anlamaz-final-opusme

Aşk Laftan Anlamaz dizisi Neden Yayınlanmıyor?

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin ekranlarda olmamasının iki temek sebebi var. Birincisi ülkenin içinde bulunduğu vahim durum nedeniyle insanların dizi izleyecek bir psikolojiye sahip olmaması ve Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni bölümü

İkincisi ise ülkede yaşanan bu sıkıntılı günler nedeniyle insanların daha çok haber alma ihtiyacının karşılanmasının istenilmesi. Ayrıca Show Tv darbeye tepki amacı ile de darbenin yaşandığı gece olan 22 temmuz cuma gününe kadar dizilerinin yeni bölümlerini yayınlamayacak.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 27 temmuz çarşamba akşamı 5. bölümü ile Show Tv ekranlarında olacak. Show Tv ayrıca Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 5. bölüm 2. fragmanını da yayınladı

İşte Aşk Laftan Anlamaz 27 temmuz 2. fragmanı

 

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Seda

Sinama filmlerde olmasin o zaman

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler