Menü Aç/Kapat
Anne Dizisi Zeynep Tutuklanacak mı Ceza Alacak mı? Anne 20.12.2016
Anne Dizisi Zeynep Tutuklanacak mı Ceza Alacak mı?

Anne Dizisinin şuana kadar en muallakta kalan ve hukukçular tarafından da en çok eleştirilen konu ise Zeynep’in devletin güçlerini günlerce denizde çocuk aratması ve velayeti üzerine olmayan bir çocuğu kaçırmasıydı. Peki gerçekten Şule şikayetçi olursa Zeynep tutuklanır mı?anne-dizisi-zeynep-tutuklanacak-mi-resimleri

Hukukçulara sorduk ve cevap dizide hukuk kurallarına göre karar alınırsa Zeynep’in nitelikli adam kaçırmaktan 5 ile 10 yıl arasında hapis cezası ile  yargılanacağı ayrıca suçun çocuğa karşı işlendiği için cezanın iki kar arttırılacağı  söylendi.

Peki Zeynep Melek’in hayatını kurtardı ve Melek’te Zeynep ile gitmek istedi? Tabi ki bunlar hafifletici sebepler ancak durum ne olursa olsun Zeynep’in 5 yıldan aşağı kurtulamayacağı.

Peki Zeynep annesi gibi hapis yatacak mı?

Ben şahsen Zeynep’in tutuklansa bile senaryo gereği çabuk çıkacağını düşüyorum; ayrıca Zeynep’in yargılanması meselesi senaryoda gerilimin devam etmesi için oldukça sonra ki bölümlere bırakılacaktır. anne-dizisi-zeynep-hapis-yatacak-mi-fotograflari

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Selcan

Anne dizisi bitiyor mu????

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler