Anne Dizisi 1 Kasım Özeti 2. Bölüm Fragmanı Zeynep Melek’i Sahiplenir

Star TV ekranlarının yeni dizisi Anne ilk bölümü ile 25 ekim salı günü ekranlar geldi. Star Tv’nin Anne dizisinde ne kadar iddialı olduğu açık. Anne dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile ne kadar iddialı olursa olsun salı günleri işi çok zor görünüyor.

anne-dizisi-1-kasim-resimleriSalı akşamı çoğu ailede erkekler kumandayı eline alıyor ve Atv’nin güçlü dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı izlemek istiyor. Bu durumda zaten haftanın her günü televizyon karşısında olan kadınlar ses çıkartmıyor ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 8 ve 9 gibi dev reytingler alarak birinci oluyor. Zaten erkeklerin televizyon izlemediği zamanlarda Hayat Şarkısı dizisi kadınların tek adresi oluyor. Bir de Show Tv’de Gülümse Yeter var tabi.

Anne dizisi ilk bölümde beklenen reytingleri alamasa da çok da gerilerde kalmadı. Bakalım ilerleyen haftalarda salı akşamları izlenme oranları nasıl şekillenecek?

Anne Dizisi 2. Bölüm Özeti

Melek, Zeynep ve Gönül’ün öz olmayan anne kızlık ilişkilerini garip bir şekilde anlatan Anne dizisinde Zeynep Öğretmen annesi tarafında ihmal ve annesinin sevgilisi Cengiz tarafından istismar edilen Melek sonunda geçici olarak okuluna  gelen Zeynep öğretmenin güvenli kolları altına girer. anne-dizisi-2-bolum-resimleri

Anne Dizisi 1 Kasım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın