Aile işi 6. bölüm Hakan ve Müjde Hangi Macera Parkına Gitti 23 Mart

2 yorum
89

Aile işi 6. bölüm  Hakan ve Müjde Hangi Macera Parkına Gitti 23 Mart

Atv ekranlarının sevilen dizisi Aile işi bu hafta 6. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Aile işi dizisi 23 mart akşamı 20:45 de yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Aile işi dizisinde 23 mart akşamı Hakan ve Müjde  İstanbul’da bir macera parkına gider. İşte bu konumuzda Hakan ve Müjde’nin İstanbul’da hangi eğlence parkına gittiğini sizlere bildireceğiz.

Aile işi 6. bölüm nerede çekildiAile işi 6. bölüm Nerede Çekildi

Aile İşi dizisi çekimleri önce İncekum Şile Macerapark’ta çekimler yapıldı daha sonra ise Forestanbul Macera Parkında çekimlere devam edildi.

Aile işi 6. bölüm’de Müjde ve Hakan Ece’yi eğlendirmek için Macera Parkına gider.

İncekum Şile Macerapark Aile İşi Fotoğrafları

İncekum Şile Macerapark Aile İşi Fotoğrafları

 

 Forestanbul Macera Parkı İstanbul’ Nasıl Gidilir?

 

Kurt Kemeri Mesire Yeri (Mithatpaşa Mh. Davutpaşa Cd., Çiftalan Kemerburgaz Yolu Üzeri) Kemerburgaz – Eyüp / İSTANBUL 34075

Aile işi 6. bölüm’de neler Yaşanacak?

Kardeşleri market Ece Hakan derken Müjde 3 parçaya bölünmüştür. Müjde zor günler geçirmektedir. Müjde kardeşlerine istediği kadar zaman ayıramamıştır. Müjde’nin kardeşi Uğur, yeni arkadaşları nedeniyle karakolluk olmuştur.

Aile işi 23 mart hakan hangi eğlece parkıLeman, bir patavatsızlık yaparak Müjde’yi yaşadığı zor şartlardan kurtararak onu evlendirmeye karar verir. Bu fikir Hakan dışında tüm aile üyelerinden de destek görür. Müjde önce bu teklife karşı çıksa da sonrasında kendisine bulunan “kısmet” ile görüşmeyi kabul eder. Hakan hem bu görüşmenin gerçekleşmemesi için elinden geleni yapacaktır. hem de Müjde’nin kardeşlerine “ağabeylik” görevini üstlenecektir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aile işi 6. bölüm Hakan ve Müjde Hangi Macera Parkına Gitti 23 Mart (2 Yorum)

  1. YANLIŞINIZ VAR DÜZELTİN Çekimlerin tamamı şile incekum maceraparkta yapıldı isterseniz facebook veya instagramdan resimlere bakarak anlayabilirsiniz

    • Çekimler İncekum Macerapark’ta yapılmıştır. İncekum Macerapark’a google haritalardan adresinden ulaşabilirsiniz ilginiz için tesekkur ederiz.