Ah Kalbim Abhishek(Shabbir Ahluwalia) Kimdir Fotoğrafları Sevgilisi

Ah Kalbim Abhishek Gerçek Adı?

shabbir-ahluwalia-resmi

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Ah Kalbim’in tam liste oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Ah Kalbim dizisinin yakışıklı erkek başrol oyuncusu karakterini Shabbir Ahluwalia oynayacak. Shabbir Ahluwalia Ah Kalbim dizisinde Abhishek karakterine hayat verecektir.

Hindistan’da yayınlanmaya devam eden Kum Kum Bhagya dizsinin Türkçe Dublaj’ı olan Ah Kalbim dizisinde Pragya’ya aşık olacaktır; ancak Pragya evlenmeyi düşünmemektedir.

Ah Kalbim dizisinde güvenilmez ve paraya düşkün bir tip olan Abhishek karkaterine hayat veren Shabbir Ahluwalia kimdir? İşte detaylar

Shabbir Ahluwalia Kimdir?

1979 yılında Hindistan’da dünyaya gelen Shabbir Ahluwalia 37 yaşındadır. Başarılı bir manken ve sinema oyuncusu olmaısnın yanında Kriket ve Futbol konusunda da çok yeteneklidir.

Kanchi Kaul ile 5 yıldır evli olan Shabbir Ahluwalia 2 erkek çocuk sahibidir ve mutlu bir hayata sahiptir. Fear Factor yarışmasında da sunuculuk yapan Shabbir Ahluwalia ilk televizyon deneyimini 2002 yılında yaşamıştır. Kum Kum Bahagya dizisi ile ünü dünyaya yayılan Shabbir Ahluwalia yeni projeler ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam etmektedir.

Shabbir Ahluwalia Sevgilisi

Shabbir Ahluwalia ile 5 yıldır evli 2 çocukları var.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın