Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti 26 Haziran Fragmanı Munni&Pragya Karşıkarşıya

13 yorum
4.994

Ah Kalbim dizisinde Prgaya Abhi ye ve diğer aile üyelerine hesap sormaktadır. Sabah uyandığında Abhi ve ailesini görecem diye çok heyecanlanmıştım ancak görüyorum ki ben çoktan unutulmuşum diye dert yanıyor. Ancak bunlar Prgaya nın hayalidir. Munni ise Prgaya ya ihanet edemeyeceğini düşünmektedir. Prgaya ise görünmemek için saklanmaktadır. Abhi Munni nin başındaki örtüyü kaldırınca Prgaya şok oluyor. Abhi nin aslından kendisini kandırmadığını düşünüyor. Çünkü Munni kendisine tıpatıp benziyor.

Prgaya onunla konuşmak istiyor. Abhi ve ailesi eve dönmek için arabalarına giderken Munni son bir defa daha dua etmek için tapınağa geri dönüyor. Munni Tanrı dan af dilerken gerçek Prgaya nın bir an önce gelmesini istiyor. Ayrıca Aliya nın verdiği evrakları imzalatırsa bir ömür boyu tövbe edeceğini düşünüyor. Pragya da Abhi için dua etmektedir. Duasını tamamlayan Munni giderken Prgaya ile karşılaşıyor. ikisi de şaşkındır. Şoku atlatan Prgaya onu sahtekarlıkla suçluyor. 

Ailesine ihanet etmekle suçlanan Munni böyle bir şeyin olmadığını, Abhi ile arasında bir şey yaşanmadığını ve her şeyin Prgaya ya ait olduğunu söyler. Ayrıca yeğenlerinin Aliya nın elinde olduğunu bu yüzden onların dediklerini yapmak zorunda kaldığından bahseder. Prgaya tam ikna olmamakla birlikte Munni ye inanıyor. Munni Prgaya için dua ettiğini söylüyor. Arabada bekleyen Abhi ve ailesi Munni yi merak ediyorlar. Aliya ve Tanu poja töreni için tapınağa gelirken arabaları bozulur ve bir taksi ile tapınağa ulaşırlar.

Merdivenlerden çıkarken ayağı kayan Tanu bağırınca Munni ve Prgaya onun sesini duyar ve ayrılmaya karar verirler. Pragya Munni ile bir daha konuşmak istediğini ve yeğenlerine yardım edeceğini söyler. Pragya saklanırken Aliya ve Tanu bizden habersiz bir yere gidemezsin diyerek onu uyarırlar. Aliya Munni ye belgeleri imzalatması için baskı yapıyor. Dadi ve Dasi, Purab ve Disha nın düğün gecesi odalarını süslemekle meşguller. Mitali den Disha’yı odadan uzak tutmasını istiyorlar. Ancak Disha odaya giriyor. 

Odanın süslenmiş olduğunu gören Disha bunun nedenini sorar. Dadi onu kutsar ve ona mutluluklar diler. Disha mutluluktan göz yaşlarına boğulur. Mitali de yamez içmez Aliya nın yanına giderek evlilik gecesi sürprizinden bahseder. Aliya çılgına döner. Prgaya doktoruna Abhi nin ihanet etmediğini söyler. Doktor da çok sevinir ve ona kolyesini çıkarıp verir. Kolyenin şans getirmesini diler ve bir sonraki buluşmasını Abhi ile gerçekleştirmesini ister. Pragya mutlu oluyor. 

Saat yedi olduğu halde Purab çalışıyor. Dadi onu arayarak yeni gelin böyle yalnız bırakılır mı diye Purab’ı azarlıyor. Purab tüm toplantıları iptal ederek eve dönüyor. Disha da eve giderken Purab’ı düşünüyor. Aliya onlardan önce eve ulaşıyor ve Purab sen benimsin diyerek yataklarını ateşe veriyor. Aliya deli gibi kendi kendine konuşurken yangın büyüyor. Onu Tanu kurtarıyor. Abhi ise Munni yi öpme peşinde ancak Munni ondan her defasında uzaklaşıyor. Abhi hamam böceği gördüğünü düşünerek bağırıyor. Munni hamam böceğini etkisiz hale getiriyor. Sonra da böceği eline alıp Abhi yi iyice korkutuyor.

Odadan dışarı çıktığında Mitali ile karşılaşan Munni ondan elini açmasını ve gözünü kapatmasını istiyor. Mitali güzel bir sürpriz yapılacağını düşünerek dediklerini yapıyor. Mitali gözlerini açtığında hamam böceği görünce ortalığı yıkıyor. Purab ve Disha evlerine ulaştıklarında yangını görüyorlar. Söndürmek için komşularından yardım istiyorlar.

Ah Kalbim 256. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti 26 Haziran Fragmanı Munni&Pragya Karşıkarşıya (13 Yorum)

 1. Gunaydin kizlar
  MADUBALA ne guzel bende memnun oldum.Xan bir az kendinden bahsetsene.Bu arada canim oyle bir haber duydum yb yayindan kaldirilmayacak.Insallah.Opdum.
  .
  LILA canim memnun oldum.Canim benim bende de oliyor ama cikiyor sonra.Bende abiyaim gercek adim diyil abhi ve pragyayin iminin karisigi.Canim ben azeriliyim peki sen.Biraz keninden yazsana
  .
  Banu canim nasilsin buradami yaziyorsun benim kainat diyer sitedeki.Nasilsin.

  • MERHABA ABİYA .
   YALANCI BAHAR “ŞİMDİLİK” YAYINDAN KALDIRILMAYACAK, O YÜZDEN BEN ÖNLEMİMİ ALMAK İSTİYORUM.
   TABİ BEN AZERBAYCANIN NAXÇIVAN KENTİNDENİM.

  • Merhaba Abiya, ben Türkiye’de yaşıyorum. Azeri değilim ancak seninle tanıştığım için memnunum. Bazen dizi özetleri okumak için giriyorum bu siteye. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar 🙂

 2. Merhaba Abiya
  Aslında size cevap olarak yazacaktım ancak sayfa açılmadı, ben de yorum olarak yazıyorum.
  Yorumunuzu okuduğumda kendi üzerime alındım nedense
  İsmim Lila ( gerçek adım değil ancak çok sevdiğim bir renk olduğundan kullanmak istedim ) buraya daha önce de yazdım ancak bazen yorumlarım çıkmadı ben de yazmaktan vazgeçtim geçen güne kadar. Sizinle tanıştığıma memnun oldum

 3. Merhabalr kizlar.Ay madubalam bende cok istiyorum.Insallah olur canim.canim benim seni taniya bilirmiyim.Canim kizim ben ismim karisik abhiyle pragayayin ismini bir birine bagaldimda.azeriliyim ben.Canim ben ismimi soylemek istemiyorum.Bazi sebeblerden dolayiAma buranin sakiniyim.Sende kendini tanitsana.Gorusuruz canim

 4. ARKADAŞLAR LÜTFEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALKMAMASI İÇİN.

 5. Şuan izlediğimiz bölümler de güzel ancak bu bölümler daha da harika. Keşke bir an önce bu bölümlere gelsek artık.