Ah Kalbim 241. Bölüm Özeti 22 Haziran Fragmanı Yarım Kalan Evlilik Tamamlanıyor

7 yorum
9.251

Ah Kalbim dizisinde Purab Sangram’ın kılığına girerek Disha ile evlenmek üzeredir. Ancak Sangram kendine geldiğinde düğünü durdurur ve Purab’ı da havan ateşinde yakmak ister. Disha yine kahramanlık göstererek Purab’ı kurtarır. Şimdi Purab ve Disha bir kamyon kasasına gizlenmiş durumdalar. Abhi ise Prgaya nın sindoru bilerek düşürdüğünü aklından geçiriyor ve onunla özel olarak konuşacağını ve her şeyi soracağını düşünüyor. Bu sırada Purab arıyor. Abhi ona gelmediği için kızıyor.

Purab ise başının belada olduğunu söyleyerek Abhi den yardım istiyor. Purab Disha ile evlendiğini ve olayları anlatıyor. Abhi uçağa binip gelmelerini istiyor. Sangram ise Purab’ın kaldığı otele giderek onların Mumbai deki adreslerini soruyor. Resepsiyonist kişisel bilgilerin yasak olduğunu söylese de Sangram adamı korkutyor ve adresi öğreniyor. Bu haber üzerine Abhi evdeki herkesi topluyor. Abhi Purab’ın başına gelenleri anlatır ve onun Disha ile yarım evlendiğini söyler. Aliya çılgına dönüyor. 

Abhi onlar için özel bir şey planladığını söylüyor. Raj hoş geldin partisi mi diye soruyor. Abhi yarım kalan evliliklerini tamamlama partisi diyor. Mitali hemen yakın akrabaları bildireceğini söylerken Raj da düzenlemeleri yapacağını söylüyor. Aliya Tanu dan bu evliliği durdurmasını ister. Purab sadece benim ve öyle kalacak, bunun için gerekirse Purab’ı da Disha yı da öldürürüm diyor. Tanu kalbi kırık Aliya yı yatıştrmaya çalışırken Mitali her zaman ki gibi onları dinliyor. 

Tanu Purab’ın Aliya ile evleneceğini söylüyor. Düğün gününde Disha yı etkisiz hale getirecekler ardından daha önce yapıldığı gibi Aliya Disha nın yerine gelin olacaktır. Purab ile Disha da eve gelirler. Disha utandığından dışarda beklerken Purab onu elinden tutarak içeri alır. Sonrasında Purab’ın Bülbül’ün resimlerini görmesiyle onun hatırasını saygıdan dolayı evlenmeyeceğini söylemesi ile kısa süreli bir kriz çıkar. Ancak Abhi ve Prgaya onları ikna ederler. Aliya ise beklemekte. Aliya nın planı ise Dadi nin onu çağırmasıyla suya dişer.

Sangram ise Abhi nin evini sormaktadır. Disha nın hayatını değiştirmeye ve Purab’ı öldürmeye gittiğini söylüyor. Düğün anı yaklaşırken Abhi ve Munni gelin ve damadı hazırlamakla meşguller. Munni Abhi nin sevenleri birleştirmesi konusundaki yardımlarından dolayı taktir etmektedir. Aliya Disha nın odasına gelir ve Munni den çıkmasını ister. Aliya onu öldürmeye karar vermiştir. Disha sizin gibi bir aile ile hiç bir zaman tanışmadım diyerek onları övmektedir. Aliya eline şamdanlığı alır. Diğer eline de kloroform döktüğü mendili. Tam koklatacakken Dadi onu durduruyor.

Dadi onu Abhi ye söylemekle tahdit ederken Aliya da ondan evliliği durdurmasını aksi taktirde çok kötü sonuçları olacağını söylüyor. Partide, dansçı Shreya sahnede dans ediyor. Sangram Singh ve adamları oraya geliyor. Purab, Abhi’ye neden parti verdiğini sorar. Abhi evliliğini kutlamak için diye cevap veriyor. Aliya Purab’a Bülbül’ü hatırlatınca Purab anlamadığın işlere karışma diye azarlar.

Ah Kalbim 241. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 241. Bölüm Özeti 22 Haziran Fragmanı Yarım Kalan Evlilik Tamamlanıyor (7 Yorum)

  1. ARKADAŞLAR BANA YARDIM ETTİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER .
    YİNEDE KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
    YALANCI BAHAR İÇİN.