Ah Kalbim 240. Bölüm Özeti 21 Haziran Fragmanı Pragya Yaşıyor

6 yorum
6.709

Ah Kalbim dizisinde Disha Sangram ile babasının borçları yüzünden evlenmektedir. Sangram Disha yı tehdit ederek ona hayatı zehir edeceğini söylemişti. Purab ise Sangram’ın adamlarının elinden kurtulmayı başarmış, düğün yapılan yere kadar gelmişti. Burada Sangram ile karşılaşan Purab onu bayıltmıştı. Şimdi ne yapması gerektiğini düşünüyor. Kendi iç sesi ile aynada konuşuyor. İçses Bülbül’e nasıl ihanet edebilirsin diye soruyor. Purab sonunda kararını veriyor. Bülbül’ü kaybettiği gibi Disha yı da kaybetmeyecek ve Disha ile kendisi evlenecek.

Purab Sangram’ın elbisesini giyer. Sangram’ın adamları meraklanarak odaya gelirler. Kapıyı kırmak üzere iken Purab dışarı çıkar. Adamlar onu Sangram zannederler. Purab’ı düğün bitiminde öldüreceklerini söylerler. Purab Disha nın yanına oturur. Disha şok içinde oturmaktadır. Pandit ellerini tutmalarını ister. Onlar elele tutuşunca Dİsha Sangram’ın elinin nasıl yumuşadığını düşünüyor. Bir ara Sangram kendine gelir ancak tekrar yere düşer ve bilinci kaybolur.

Aliya ise Purab’ı hayal etmektedir. Bir daha onu kimsenin elinden alamayacağını söylüyor. Aliya Abhi nin yanına gider ve ondan Purab ile evlenmek istediğini söyler. Abhi Purab sana verebileceğim bir oyuncak değil diyor. Aliya onu sevdiğini ve evlenirse daha iyi olacağını söylüyor. Abhi reddediyor. Aliya herşeyini değiştireceği sözünü verince Abhi ikna olur. Aaliya şimdi Abhi’nin Purab ile konuşacağını ve Bayan Purab Khanna olacağını düşünüyor. Disha yanına oturan kişinin Purab olduğunu anlayınca seni sevdiğimden emin değilim diyor. 

Purab da Bülbül’ü hatırlar ve ona ihanet ettiğini düşünür. Disha onun yerini almak istemediğini söyler. Ancak şimdi güvenlikleri tehlikededir. O yüzden ritüeli tamamlamaya devam ediyorlar. Bu arada Sangram geliyor ve düğünü durduruyor. Disha ve Purab şok olur. Sangram Singh bu evliliğin olamayacağını söylüyor. Sangram’ın adamları onu yakalar ve havan ateşine başını sokmaya çalışırlar. Dİsha eline geçirdiği meşaleyi etrafına savurur. Purab beni taciz etmek isteyen Sangram’dan beni kurtardı diyor. 

READ  Ah Kalbim Abhi Hafızasına Ne Zaman Kavuşacak

Adamlardan biri meşaleye vurup düşürünce Purab Disha yı alarak kaçar. Disha nın babası Sangram’ın yakasına yapışır ve kızının hesabını sormak ister ancak Sangram onu tokatlar. Şimdi Purab ile Disha nın peşindeler. Purab ve Disha terasa saklanmışlardır. Purab burda bizi kimse aramaz derken Disha buradan çıkmanın bir yolunu bildiğini söyler. Abhi Munni ile korku filmi izledikten sonra uyumaya çalışır ancak Munni onu daha fazla korkutmak için muziplikler yapıyor. 

Dasi Abhi den neler olduğunu söylemesini ister. Abhi Pragya gerçek değil hissi veriyor diye söyler. Dasi de aynı görüşte olduklarını söylüyor. Dadi onunla konuşmasını ister. Abhi eline sindor alarak Pragya nın yanına gider. Munni şimdi ne yapacağım diye düşünürken Abhi sindoru sürmeye hazırlanıyor. Munni sindora karşı alerjisi olduğunu söylerken Abhi daha önce böyle bir şeyin olmadığını söylüyor. Abhi Munni ye sindor sürerken Munni Abhi nin eline vurur ve sindoru yere düşürür. Abhi şoktadır. Munni ise soluğu tapınakta alır.

Munni yeğenlerinin hayatı için Abhi ve Prgaya nın hayatını mahvedemeyeceğini söylüyor. Tanrı dan Pragya yı geri getirmesini diliyor. Bu arada gerçek Prgaya yaşamaktadır. Prgaya bir yerde ve sadece mucizeler onu kurtarır. Ancak Prgaya nın eli oynuyor.

Ah Kalbim 251. Bölüm Fragmanı

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 240. Bölüm Özeti 21 Haziran Fragmanı Pragya Yaşıyor (6 Yorum)

  1. GOKER BEY sizden bir rucam var eyeg uygun olursa lutfe rica ediyorum.Burda Madubalafani arkdasimiz hep soyluylr kanal 7-e mesaj yollayin eyer yapa biliyorsaniz lutfen bir dey yapin bunun icin.Sizden cok ruca ediyorum