Adını Sen Koy Zehra Gerçekten Hamile mi?

Trt 1 ekranlarında yayınlanan ve bir anda yıldızı parlayan Adını Sen Koy dizisi ile ilgili önemli bir ikilem yaşanıyor. Zira Adını Sen Koy dizisi kadın başrol karakteri olan Zehra’nın hamile olduğu düşünülüyor. Peki işin aslı nedir? Zehra gerçekten hamile mi yoksa bu sadece bir yanlış anlaşılma mı?adini-sen-koy-zehra-hamile-resimleri

Adını Sen Koy Zehra Hamile mi Çıkacak?

Adını Sen Koy dizisi senaryosuna çok yavai ilerliyor diye çok fazla eleştiri alıyoruz. Bu konuda da senaryoyu aldığımız Başak Yazı Odası’na gerekli dönütleri ulaştırmaya çalışacağız; ancak ilerleyen bölümlerde Adını Sen Koy dizisinde aşka doyacaksınız ve senaryoda çok hızlanacak. Zehra’nın hamile olma ihtimaline gelince Zehra kesinlikle hamile değil. Zehra’yı yener kaçırdı; ancak annesi Sevim’den izin almasına rağman Zehra’yı güzellikle karısı yapmak için bunu yapmadı; daha da açığı Zehra buna izin vermedi.

Zehra’nın evlendiği Ömer KERVANVCIOĞLU ile de eli eline bile değmedi. Bu durumda Hz Meryem gibi olmayacaksa Zehra’nın hamile olma şansı yok. Zehra’nın hamile olması ile ilgili durum tamamen hayal dünyasında yaşayan Alev’in kuruntusu.adini-sen-koy-alev-resimleri

Zehra’nın içtiği hamilelik ilaçları ise Zehra’nın yaşadığı zor günlerde vücudu zayıf düşmesinden kaynaklı vitamin hapları.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Zehra Gerçekten Hamile mi? (5 Yorum)

  1. Cok guzel bir dizi beyenerek izliyoruz Zehraya gelince hamile olmadigi beliydi ilaclar zehirlendiyi ucun yurek blatisina karsi iciyor Alevde rdan o anlami kapdi.

  2. Bu dizini maraqla izleyirik coox gozel bir dizidir ,amma frawmani versinler bir de vaxti uzatsalar super olar