Adını Sen Koy 6 Aralık Salı Özeti 57. bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy dizisi 6 aralık salı günü 57. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy dizisinde Zehra ve Asya sonunda Alev’in adamlarının elinden kurtulacak.  Adını Sen Koy Adını Sen Koy 6 Aralık salı günü 57. bölümü ile 17:30 da Trt 1 ekranlarında olacak.

Adını Sen Koy 6 Aralık Salı Özeti

Alev, adamlar ile parkta görüştükten sonra konağa doğru yola çıkar. Bu arada Yener’de bir ümit Alev’i takip etmektedir. Alev’e gelen bir telefon Ömer ve Zehra’nın belli bir süre daha Yener’i konaktan uzak tutmasına neden olur. Zira Alev telefonda Ömer ve Zehra’nın at kulübünde olduğunu öğrenince durumu bakmak için oraya gitmeye karar verir. Yener’i de peşinden kulübe gider.  Yener Zehra’nın kulüpte olduğunu görür ancak içeri alınmaz. En son, Tayfun olaya el atınca, Yener kulüpten uzaklaşır ama bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur.

Ömer yaptıklarını affetirmek ve bir anlamda Zehra’dan özür dilemek için elinden geldiğince Zehra’ya iyi davranmakta ve ona karşı aşırı anlayışlı olmaya çalışmaktadır. Ömer Zehra’nın yeğeni için yaptıklarından sonra bütün önyargılarını bir kenara bırakmıştır. Alev ise yaptığı pisliği temizlemek için yeni bir plan yapar. Alev ceza evine girme korkusu ile artık tanınmaz bir hala gelmiştir. Alev polisin yaralı olarak ele geçirdiği fidyecinin konuşmasını engellemek için onu hastanede öldürmeye karar verir. Alev tam katil olacağı zaman adamda ki garipliği fark eder. Alev’in bu sefer şansı yave gitmiştir.adini-sen-koy-6-aralik-resimleri

Adını Sen Koy 6 Aralık özetini kurallar gereği şuanda sizlere ulaştıramıyoruz; ancak çekimlerden bir kaç sahne ile sizlere bir kaç tüyo aktaralım.

Öncelikle sette tanışıp hayatlarını birleştirme yolunda nişan yaparak ilk adımını Ecem Hanım ve Mert Bey’e hayırlı olsun diliyorum.adini-sen-koy-6-aralik-resimleri

Yener Zehra’yı bulmak için parkta gördüğü Alev’in peşinden gider; Yener Zehra’nın kaldığı konağı bulamasa da artık istediği zaman Alev’e ulaşabilecektir. Yener Alev’i tanısa da Zehra ile aynı evde kalmasına ihtimal vermez. Alev ise eve değil adamların yanına gitmektedir.

Zehra her fırsatta Ayşe’yi ve Asya’yı düşünse de yaşanan her olayda Ömer Zehra’yı sorumlu tutmakta ve onun para konusunda beklentisini olduğunu düşünürken yaşanan son olay Ömer’i bir miktarda olsa Zehra’nın masum olduğuna inandırmıştır; ancak Ömer bunu davranışları ile Zehra’ya gösteremez.  Ömer aslında ne kadar da Zehra’ya iyi davranmaya çalışsa da mizaç gereği bunu yapamaz. Ömer’in kendisine daha iyi davrandığını fark eden Zehra babası için mahalle gidecektir. Zehra mahallede Yener ile karşılaşır. Yener ve Zehra’yı ise Alev görmüştür.

Zira Ömer’in de kafası çok karışıktır. Zehra’ya karşı Ömer’i çok karmaşık duygular beklerken Zehra’nın da Ömer’e karşı çok farklı duyguları vardır. Yaşan zor günler Zehra ve Ömer’i birbirine bağlamıştır adeta. Oyun ise yavaş yavaş gerçeğe mi dönecektir? Yoksa oyun Yener’in de dahil olması ile tehlikeye mi girecektir.   Son yaşanan fidye olayınında Zehra’nın üzerine kalması ile Ömer ve Zehra arasında derin bir uçurum bekleyen Alev beklediğini bulamamıştır. Aksine Ömer Zehra’ya daha samimi ve içten davranırken akşam yemeğinde Ömer’in bir arkadaşının elinde CD ile gelmesi Alev’in korkunç bir gece yaşamasına neden olacaktır. Asya ise olaylardan çok etkilenmiştir ve her şeyden korkmaya başlamıştır. Alev’in yaptığı her hamle aslında Ömer’i Zehra’ya yaklaştırmaktadır.

Ömer beceremese de biraz da olsun Zehra’ya yakın davranmakta ve onunla ilgilenmektedir; ancak Zehra’nın Yener meselesinde korkuları hala bitmemiştir. Babasının elinde ki tüm parayı kendisine verdiğini düşünen Zehra babasının bu parayı nerden bulduğunu da merak etmektedir.

Alev ise adamlarının yakalanma ve konuşma ihtimaline karşı yeni bir plan peşindedir. Yener ise Zehra’ya bir adım daha yaklaşmaktadır.

Ayşe yaşanan kötü olaylardan sonra evden ayrılmak için biraz daha zamana ihtiyacı olduklarını düşünse de eve gelen yeni hala ile dengeler yeniden değişecektir. Ömer ise ne olursa olsun kardeşini ve yeğenini gözünün önünde istemektedir.

adini-sen-koy-57

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 6 Aralık Salı Özeti 57. bölüm Fragmanı (47 Yorum)

 1. Yok daha neler bu olay da zehra nin üzerine kalırsa film iyice çekilmez olur. Bu ne ya izleyicinin zekası ile dalga mı geçiyor senarist

 2. Yok daha neler bu olay da zehra nin üzerine kalırsa film iyice çekilmez olur. Bu ne ya izleyicinin zekası ile dalga mı geçiyor senarist

 3. Olaylar böyle gelişirse bu dizi arasıra baktığım dizi olacak heekesi salak yerine koyuyorlar bence iyler aptalmı yanii

 4. Neden hep Zehra suçlu,Alev yine yaptı yapacağını,şu Alev ile Yener konusundan başka bir şeyler olsun artık

 5. Zehra ve ömerin arasindaki bu denli sacma yanlış anlamalar bitmediği sürece artık daha bakmicam, çok saçma herşeyde de yanlış anlaşılma olmaz, çok abartı…

 6. Sıktı artik yaa yine mi zehra suclu yok artik senarist biraz daha yaratici olabilir bence bu kadar da sacmalik olmaz

 7. ben diziyi izleycme kendme soz verdim..bu neyaaa dizi baxib cow biseyler hiss etmekden sinrden patdyram senaristler elebil bizle oynur bunneyaaa ..

  • Polis neye gore videoda gorsenen oqrulari(hirsizlari)tutub sorqu-sual etmir ve sifariscinin kim olduqu uze cixmir?

 8. Bu ne sacmalik ya yok şimdi zehra mi fidye parasını ömerden alacak sonra ömer onun iyice paragöz olduğunu anlayacak aralarından koca bir uçurum geçecek böyle olursa dizi gerçekten hiç çekilmez olur zehra nin kesinlikle sucsuz olduğu anlaşılmalı bu ne ya kötü olan alev mi kazanmak bu kez böyle olmamali ya bir şekilde firmanın sucsuz olduğu anlaşılmalı arkadaşlar size katiliyorum asli senaristimiz lütfen biri cevap versin

 9. Tehlikeli operasyon ve ilahi adalet.
  Ömer, her ne kadar Asya’nın Zehra tarafından kaçırıldığını düşünse de gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. Ömer Zehra’nın Asya’yı kaçırmadığını elbet öğrenecek. çünkü ilahi adalet var ona inanıyorum ben, tüm bu yapılan kötülükler yanlarına kar kalmayacak. Zehra iyi bir insan ve her zamanda Allah’a dua eden Allah’tan yardım isteyen, bu isteyinde de cevap bulan kalbi temiz iyi biri Zehra. Ben inanıyorum ki, Allah yine onu bu düştüğü kötü durumdan kurtaracak..
  Veeeee gün gelecek Alevin bütün yaptığı kötülükler birbir ortaya çıkacak. Sınavın büyük Zehra. ağır imtihanlardan geçiyorsun, kimi zaman dayanmak, sabretmek, beklemek, susmak, haykırmak, ben suçsuzum demeye çalışsanda dinleyen olmayınca karşında susmayı tercih edip sabretmek gerçekten çok zor biliyorum. biraz daha dayan sabret, dayanmak, sabretmek beklemek bazen gerçekten çok zor geliyor insana biliyorum, seninle birlikte bende sabredeceğim vede bekleyeceğim, çünkü senin gibi bende inanıyorum, gün gelecek elbet bu karanlık gecelerin bir sabahı olacak.
  Dayan be Zehra, Ömer’in gözündeki o perde kalkacak inşallah ve senle ilgili göremediği tüm gerçekleri görecek ilahi adalet var çünkü.
  Buna inanıyorum.
  İşte o gün geldiğinde Ömer senden nasıl özür dileyecek, sana yaptıklarını nasıl telafi edecek ve kendisini sana nasıl affettirecek çok merak ediyorum?
  O da özünde iyi biri, ancak şuan gözüne perde inmiş durumda, bakıyor ama görmüyor. Duyuyor ama anlamıyor. Çocukluğunda yaşadıklarından ruhuna aldığı darbe Ömer’i bu hale getirmiş gibi görünüyor ancak,
  Onu bu durumdan kurtaracak, gözündeki perdeyi kaldıracak, onu bulunduğu karanlıktan aydınlığa çıkaracak birinin yardımına ihtiyacı var. Bu kişi, Demir mi? Leyla mı? Cevriye mi? olur bilmiyorum ama Ömer’in gerçekleri görmesi için olayları dışardan görüp yorumlayacak ve Ömer’e yol gösterecek birine ihtiyacı var.

  • Arkadaşlar bu ne ya iyi de zehra asya yi tuvalet e götürürken adama tuvalet in yerinin sorduğunda arkasında ki adam ona silah tuttu ki zehra birşey caktirmadan yapsin işini ama ömer tayfun la mobese kamera las ı izlerken zehra direk tuvalette goturuyor asya yi bu nasıl birşey anlamadim lütfen biraz daha dikkatli olalım ya ömer gerçekleri ne yamamoto görecek şimdi zehra ya sınırı daha cook artacak asya yi monument kaçırttigini düşünecek başa döndük yine

  • Bütün yorumları okudum ve birtek aslı cevap verenler arasında pozitif. Nedeni sordum kendime ve sadece diziyi çeviren biri bu kadar olumlu düşünebilir diye düşündüm. Neyse aslı yorumlarını okudum ve güzel ve pozitif, dedikleriyin hepsini zaten biz tahmin edebiliyoruz. Seyirci alevi,yeneri seyreder ama her bölümde intrikalar yordu. Seyirciye romantik anları hissettiremiyorlar. Mesela odada kahvaltı yapacak ikisi ama öyle bi sahne çekmemişler.Mesela gemide ömer ve zehra kaldıklarında bize güzel bi his yaşatamadılar. Mesela Zehra ve asya saklanbaç oynarken, zehra ve ömer çarpıştı uzunca bakıştılar sonra zehra koşmaya başladı ve orda kestiler başka sahneyi gösterdiler, yani benim görmek istediğim o çarpışma sahnesinde şu ( ÖMER VE ZEHRA ÇARPIŞIR OOOO ARADA GÜZEL GÜZEL BAKIŞIRLAR ve ZEHRA SOBELEMEK İÇİN KOŞARKEN SAÇLARI SAVRULUR VE ÖMERIN YÜZÜNE UÇUŞARAK KOŞMAYA DEVAM EDER , ❤ BU ARADA ÖMERIN AKLINDAN ZEHRAYA 6 AY SONRA GITME KAL DESEM KALIRMI DİYE DÜŞÜNSE FENAMI OLUR. Bu yorumu inşallah SET te çalışan birine yazıyorumdur, eğer SETTEN BIRINE yazdıysam şu isteklerimi iletin. Isteğim ömer zehradan nefret etmeğe devam etsin ama zehra ve ömerin sahnelerinde ❤ ikiside istemeden bir birlerinden elektrik alabilecek sahneler❤ olsun❤ ve ❤Ömer ve zehranın sahnelerine daha çok zaman ayırın ❤ hissetmek istiyor seyirci. Kısa kesmeyin

   • Muazzez, Sağolasın Canım benim yüzümü gülümsettin teşekkür ederim:) yalnız senin düşündüğün gibi dizi ekibi ile setle hiç bir bağlantım yok. bende sizler gibi bir seyirciyim sadece. Seyrediyorum ve şu sahnede şu olsaydı, böyle olsaydı diye içimden geçenleri paylaşıyorum.
    kimi arkadaşlar yazdıklarımdan rahatsız oluyor farkındayım ama yapacak bir şey yok yazmaya devam:)

    Ömer ile Zehra birbirini hiç bir şekilde tanımayan ve bir yanlış anlaşılma sonucunda birbirlerinin hayatlarına tabir yerindeyse damdan düşer gibi giren iki insan. ilk yanlış anlayanda Ömer di. Zehra’yı Nihatla gördü öyle başladı devamı Ayşe’nin de bu yanlış anlamayı kendince yanlış anlamasıyla Ömer de Zehra da kendini bambaşka bir yerde buldular. şuan için tek ortak noktaları sevdikleri için kendi hayatlarından 6 ayı feda etmeleri.. işte bu gelip geçen zamanda birbirlerini dinlemedikleri için, konuşmalarını sonuna kadar tamamlamadıkları için, hep eksik kalan yerleri kendilerince yalan yanlış tamamlayınca, birde üstüne onlara dost gibi görünen ama düşman insanlarda olunca bir girdabın içinde buldular kendilerini.
    işte bu girdaptan çıkmaları ancak birbirlerini yavaş yavaş tanıdıkça olacak. Zehra Ömer’in kardeşi Ayşe üzülmesin diye onunla evlendiğini yeni öğrendi sayılır. Ancak Ömer, henüz Zehra’nın hikayesini tam olarak öğrenmedi. ama birbirlerine yavaş yavaş yaklaşıyorlar. her ikisininde yüreğinde sevda ateşi yanmaya başladı dumanı tütüyorda Ömer buna izin vermiyor kendini frenliyor. yoksa Ömer de Zehra ya karşı boş değil Zehra’nın canı yanınca onunda canı yanıyorda belli etmiyor. sert görünecek ya zorba, ama bakışlar onları ele veriyor. Neyse büyük bir aşk izleyeceğiz ben inanıyorum ancak biraz sabır.
    hele bir gerçekler ortaya çıksın, birbirlerini iyice bir tanısınlar, bakın görün o zaman siz Ömer Zehra aşkını.

    • ayrıca Muazzez,(Isteğim ömer zehradan nefret etmeğe devam etsin ama zehra ve ömerin sahnelerinde ❤ ikiside istemeden bir birlerinden elektrik alabilecek sahneler❤ olsun❤ ve ❤Ömer ve zehranın sahnelerine daha çok zaman ayırın ❤ hissetmek istiyor seyirci. Kısa kesmeyin)
     senin bu istediklerini, inan senin kadar bende çok istiyorum. 🙂
     ve sabırla bekliyorum.
     cuma günü izlediğimiz bölümün son sahnelerini, Zehra nın Asya ya koş diye başlayıp, silah sesi ile biten sahneyi tekrar tekrar izliyorum netten. ve Ömer, Zehra için koştu bakalım devamı nasıl gelecek güzel heyecanlı sahnelerdi.
     Erkan Meriç, o sahnelerin hakkını verdi, helal olsun sana Erkan. devamı da güzel gelsin lütfen.

     • ASLI cevap verdiğin için teşekkür ederim. Uzun uzun cevaplamışsın bide. Sende beni güldürdün teşekkür edirim. Bende ASLI ne yazmış diye bundan sonra yorumları okumaya devam edicem. AMA yinede bana göre dizide çalışan birine benziyor yorumların… . Aslı bir garip aşk dizisini seyretmeni tavsiye ederim, ömer ve zehra dizisi bu diziden esinlenmiş belli, ben şu ana kadar 36 bölümdeyim ve bu hint dizisinin olayları aynı bizim adını sen koy dizimizde. Ben bu dizide aldıģım enerjiği türk dizilerindende bekliyorum. Sağlıkla kal POZİTİF yorumcumuz.

 10. Evert sıkıldık artık ya seyretmeyi düşünmüyorum salak yerine koymayın izleyiciyi senaryoyu yazanlar kaç yaşında alevin biraz burnunu sürtün artık

 11. bokunu çıkardılar. bu ne saçmalık. böyle salak polis olur mu ya. video kayıtlardan da mı anlamazlar. sinir oldum.

 12. Evet ya bu ne böyle bu uyuz alev hep kazanıyo Ömer’de salakmı ne niye kovmuyor evden Alevi bir günde güzel bölüm izleyelim ya sıkıldık bu alevin entrikalarından.

 13. Bizde derler ki, hele bu xamir coox su aparacaq. Bu dizini severek izliyorduq,bir saniyesini bele kacirmirdik. Siz yayimcilarmi diyim,yapimcilar mi diyim, senaristlermi deyim, bizimle alaymi edersiniz? Arkadaslar siz cizgi filmi cekmiyorsaniz insanlarin ailece seyr etdiyi dizi cekiyorsaniz.bu kadar da olmaz hep bir rolu aptal yerine koymusuz,omer karakterli biri gorunmuyor,cok aptal karakter,yaa nasil olur eyitimli biri bu kadar yanlis dusunuyor,yanlis yapiyor ancaq oz sinirlarinda cekdiyi hakikatlarla yasiyor,mumkun degil kos koca bir is adaminin hayatin gercekleri ile yasamiyor bu nasil olur? Neyi merak edoyorum biliyormusunuz bu omer alevin karsisinda neden lal olur? Sacma

 14. Merhaba her kese.azerbaycandan izliyoruz . Manesef artık izleyemiyoruz çok üzüldük yaa.televizyonlara yeni bir cihaz koşulmadan hiç bir kanal tutmuyo.cihazı aldık koşduk ama yalnız kendi kanallarımız tutuyor.trt1 tutmuyor.ne yapalım bilmiyoruz internet de yok.diziyi nerde izleydceyiz bilmiyoruz. Lütfen kimse çaresini biliyorsa yazsın.yalnız yelefonda tüyoları oxuyuram.diziye bakamıyoruzyaa.ne yapsam şimdi??lütfen azerilerden kimse trt1 i nece izleye bilirik ?yazın buraya.

 15. Sacmalamayin yok artik boyle saçma seneryo olmaz olursada izlenmez ayrica neden alev bir kere bile olmadan fire vermiyor biraz ask biraz romantizm sürekli alevin kumpaslari omerin herseyden zehrayi suclamasi sıkıcı oluyo

 16. Zehranin haksiz yere sucladigini ogrensin sıkıldık cok aptalca oluyo madem izliyoz inandirici olsun okadar saf rolu oynanmasin

 17. Alev hep kazanıyor zehra hep yanlış anlaşılıyor ömer hep yanlış anlıyor dizi bu şaçma üçgen etrafında dönüyor ben çok sıkıldım artık izlemiyorum

  • Aynen öyle sıkıldık artık bu kadar olmaz alev in artık yakalanması lazım en azından o bakışlarını gören önerin anlaması gerek sacmaliyorlar artık izlenmez

 18. SIZIN VERDIYINIZ TÜYOLARNAN BAXDIQIMIZ DIZIDEVOLMUYOR NEDEN SEF TÜYOLOR VERIRSIZ NE MENASI VARKIIII

 19. Cok guzel bir dizi olmus helal olsun guzel gidiyor Yeni bolumlerini heyecanla bekliyoruz yurtdisinda herkes seyrediyor bu diziyi yoneten yonetmene tskrler omerle Zehra da aski gormek istiyoruz artik basarilar insallah

 20. Yeter artik bikdim ömer ve zerhnin kavqasindan yazik bu kiza senaryo birazda wunlarin sevgisini yazda bizde sevinelim hep kavqa

 21. Sayin yorumcular senaryo oyleyse yonetmenin NE sucu var elbette guzel seylerde olacak biraz sabir NE bu hiddetlenmeler sakin olun oyunculari ve senaryoyu yonetmeni suclamaya hakkinizi yok seyretmek istemiyorsaniz keyfiniz bilir ama kufur etmeyin lutfen cok ayip

  • Zehra hanimim tum seyricde biliyu ki yunetmenin soco yok senaryo fazla ozaniyo bir ozellik 12hafta boyonca gosterilyor ve hec bir cozom yolo cizilmiyor anladik alev yener sevim fonda bonlarin yapisi benjillik ve cok fazla koto ancak fakat bonlar her gon ayni isleri goruyurlar yener arabayi binir bagira bagira sevime gediyu alev ya nazani aritor ya hilmi yilmazi fonda da sorekli koraya ayni hereketler yapiyo bes bonlarin onondekiler geri zekalimidir? Hec biri tepki veremiyor fakat sadece sosoyorlar holding patrono boyok bir is adami ev de olanlari geyri adi oldogono her gon bir macera oldogono goriyur ama anlam veremiyor bo isler yapan yoneten kim ve ne chare etmeli ? Ve ya koray hec tanimadigi fonanin pislik oldogon goriyor ama saf gibi fakat bakiyor hech bir tavri yok dogro zehra ihtiyac dan dolayi ve baazi zorlokdan gelen sebeblerden chok sheylere katlanmali ve mecbor evezinde omer zehraya olan haksizliklarin onono kesmeli ve alevi gisgirtmali ve net tavri koymali chonko ayshe omerin kardeshi o oyrense zehraya bir sey olmayajak olsa omere olacak ama omer salak gibi chozom evezine zehrayi azarliyor bonlari goren seyrici bakiyur senaristin hec bir chikis yolo yok fakat her kesin karakterin bildiriyur o ki kaldi bakmiyorsonoza tv kanali bakmamak icin diyilki bakmak icin ne yani her kes bakmasa bo kanallar neye lazim ? Trt olkenin resmi kanali yeri baska seviyesi var olmazki bakilmasin

 22. Birazcık kömedi olsa süper olur. Zehra çok durgun, bence daha eğlenceli olabilir. Hadi Ömer donuk onu anladık.

 23. Seve seve izlediyim dizi amma bezen unutuldugu sandigim meqamlar olur .Dizinin ilk bolumlerinden evde kameralar oldugunu bilmisdik.Amma nedense arama olayinda en azindan suclunu bulmaq ucun kimse kameralarin goruntulerinden istifade etmedi.Cunki suclular en azindan Zehrayi izledikden sonra qacirmani heyata kecire bilerdiller.Daha sonra suclularin telefonlarinda kiminle baglanti saxladiqlarini oyrene bilerler.Diziye gore tum ekipe tesekkurler.

 24. Olaya polis karıştı. Alevin yakalanması gerekiyor. Adamların telefon dökümü alınıp alevle bağlantı ortaya çıkmalı.
  Çıkmazsa yuh artık. Böyle senaryo mu olur. Insanları aptal yerine koymayın artik

 25. Yeter ama cidden super bir yapima daha imza atti trt derken sacmaladiniz artık senerist lütfen yorumları okuyup ona göre yazin bari herzaman zehra suclu bu nedir yani aleve dur deyin artik Müzeyyen hanim kendi halinde bu ne anlayamıyorum alev ne yaparsa gozlerinin onunde yapiyo millet te kor görmüyo yok yani lutfen ceki duzen verin seneryoya nihat ve ayse olmasa cekilmiyo dixi gercekten

 26. Bu haftanin fragmanin koyun lutfen 55 bolumunnsonun int kac defa izledim sayini itirdim. Acaba nolacak pazartesi

 27. Omer Zehraya iyimi davranacak? Olmedik bunlari da okuduk. Umarim seyr etmek de kismet olur. O CD de bence Zehra ve Asya parkdan nasil kaciriliyor o var. Alevin sucu acilamaz dizi Alevin kotuluyu ile ilerliyor isin ustu acilarsa nolur…… Ama Zehra dizini kirip evde otursun gitmesin su mahalleye artik sanki kiz kasiniyor. Omer ona karsi yumsamak istyor Zehra mahalleye gidip her seyi mahv ediyor. En azindan her seyi omere anlatip onu inandirana kadar gitmesin. 12 hafta fragmanin buyuk merakla bekliyoruz