Adını Sen Koy 21 Kasım Pazartesi Özeti 46. bölüm Fragmanı

40 yorum
448

Adını Sen Koy 21 Kasım Özeti

Ve… Özet Zamanı

Zehra Ömer’in Alev’i geciktirmeyi başarması ile Alev’den önce Sevim’i bulmuştur. Zehra hiç vakit kaybetmeden Sevim’e birisinin kendisini aradığını ve onun buraya da gelebileceğini söyler. Sevim Zehra’ya seni kim neden arıyor diye sorar; ancak vakit yoktur hemen kapı çalar. Alev kapıdadır. Sevim’in suratsız tipi ilk defa işe yaracaktır. Sevim Alev’in Zehra Kaya’yı sorması ile hemen savunmaya geçer ve Alev’in borçlu olduğunu düşünüp Alev’e Zehra’yı tanımadığını söyler. Sevim çok meraklıdır ve bu işi didikleyecektir. Sevim Zehra’nın nasıl ve kime borçlandığını sorar; ancak Sevim Zehra’nın avukat parası için veya hastahane parası için borçlandığından emindir; ancak bu durumu bir şantaj olarak da kullanmak peşindedir.

Alev ise eli yine boş kalmıştır; ancak durmaya niyeti yoktur. Alev’e göre Zehra’yı bu mahallede tanıyan kesin çıkacaktır.  Sevim, Zehra’nın borçlu olduğunu öğrenince ondan iş yerini sorar. Sevim’in dönemi başlamıştır; artık ipler onun elindedir. İlk olarak Zehra’nın işyerinin adresini vermezse her şeyi babasına anlatacağını söyler.

Zehra yine çok çaresizdir; ancak bu sefer bu problemi  Ömer’den gizlemez ve annesinin çalıştığı yeri görmek istediğini Ömer’e söyler. Ömeri ise Sevim’i hem kendinden hem ailesinden uzak tutmaya kararlıdır. Ömer’in bu işi kökten çözecek bir planı vardır.adini-sen-koy-21-kasim-resimleri

Ömer; Zehra’ya bir yalan daha söyletmek ister; ancak Zehra yalanlardan bıkmıştır. Ömer Sevim’e çalıştığı aileyle yurt dışına çıkacağını söylemesini ister. Böylece Zehra’nın bir daha mahalleye gitmesi önleyecek ve Sevim belasını da kendilerinden uzak tutacaktır. Zehra ise böyle bir şeyi ailesine özellikle de çok sevdiği babasına kabul ettiremeyeceğini söyler. Ömer ise kararlıdır, bundan sonra Zehra mahalleye gitmeyecektir zira her gittiğinde bir problem ile dönmektedir.

Ertesi gün Zehra Asya ile parka gider. Parktayken Sevim arar, hemen eve dönmesini eğer eve hemen dönmezse babasına her şeyi anlatacağını söyler. Zehra yine çaresiz kalmıştır. Sevim’in amacı ise Yener’i mutlu etmektir.

Adını Sen Koy 21 Kasım Fragmanı

Adını Sen Koy 21 kasım pazartesi günü 46. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy dizisi 21 kasım günü 10. haftası ile izleyici karşısında olacak. Adını Sen Koy  dizisinin yeni haftasında da ne yazık ki Zehra ve Ömer’den çok Alev ve Sevim’i göreceğiz.

 

Adını Sen Koy’un Yeni Haftasında Neler Olacak?

Zehra Sevim’i Alev konusunda daha önce uyarması ile Sevim Zehra’nın başının dertte olduğunu fark eder. Alev’i azarlayan Sevim Alev’e çok kötü davranır. Zehra’nın Alev ile ilgili meseleden dolayı kaçtığını düşünen Sevim Alev’i bir daha mahalleye gelmemesi konusunda uyarır.

Yener Salim’in yaptığı işlerin satışını zorla yaptırarak Salim’in para kazanmasına yardım ederken; Zehra’nın parasızlık yüzünden çalıştığını düşünmektedir. Sevim ise Zehra’nın garip hareketlerinden Zehra’nın sırf para için çalıştığı yerde kalmadığını ve Zehra’nın bir işler çevirdiğini fark eder. Zehra’nın Sevim’e gelip beni soran olursa tanımadığını söyle demesi de Sevim’i Alev’e yaklaştıran önemli faktörlerdendir. Sevim Alev’i bir daha gördüğünde olanı biteni sormayı planlaradini-sen-koy-21-kasim

Ömer ise Alev’i artık durdurmanın çok zor olacağını ve artık ya bu oyuna son vermeleri yada evliliklerini Zehra’nın ailesinin de bilmesi gerektiğini düşünür. Zira Yener’in ne kadar pislik olduğunu öğrenen Ömer asıl sıkıntıyı Yener ile yaşayacağının farkındadır. Ömer’in dikakti çok dağılmıştır ve Zehra ile uğraşmaktan işlerin, takip edemez hale gelmiştir.

Alev ise Sevim ile yeniden görüşmek için fırsat aramaktadır. Sevim Zehra’yı dinlemiş ve Alev’e istediği bilgileri vermemiştir; ancak Sevim Zehra’yı Alev’i neden aradığını merak etmektedir.adini-sen-koy-46-bolum

Zehra ise asla ailesine bir adam ile evlendiğini açıklamayacağını düşünür ancak Alev bu kadar araştırmaya devam ederse kesinlikle gerçekleri öğrenecektir.

Sevim ise öncelikle Yener’e olan borcundan kurtulmak için Zehra’yı eve getirtme derdindedir. Sevim gerçekleri gizlemek için Zehra’dan ne isteyecektir? Yorumlarınızı sayfamıza bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 21 Kasım Pazartesi Özeti 46. bölüm Fragmanı (40 Yorum)

 1. bende katılıyorum yorumlara.birde diyaloglar çok ağır.bir cümle kuracaklar 10 dakika bakışıyorlar. Nedir bu alev alev -yener sevim saplantısı.dizinin adı alev alev olmalıymış.1 hafta izliyorsun tekrarları ile beraber 1 gün bile geçmiyoor.hayat bu kadar ağır işlemiyor.10 gün izleme tekrar aynı yerden başlıyorsun.senaryoda konu kıtlığı var.

 2. Hepinizi selamliyorum ben azeri kiziyim azerbaycandan yaziyorum sizin hepinizi seviyorum amma omer ve zehra lap cox seviyorum bu dizi cok guzel lutfen sezona cikmayin

 3. Hepinizi selamloyorumm ben azerbaycandan yaziyorum ben omerle zehrayi cox sevirem bu dizi superdi

 4. Alevin entrikaları çok baydı.Ömer ve Zehra aşkı olmayacaksa çok uzatmayın.sevim yener alev görmekten sıkıldık.

 5. Tuğbacim sabir valahi her şeyin üstüde acilacak ömernen zehiranin aşqlarda başlayacak sadece sabir

 6. Artık şu alevi yaptığı kötülükler ortayacıksın bu dizide ömerle zehramı başrölde yoksa alev sevim yenermi 46cı bölüm oldu hala zehra ve ömerin aşkları başlamadı alevin sacma sapan zehranın hayatını araştırması inanki biz izleyici çok sıktı lütfen alevin bu dizedeki rolu çok sacma buluyorum yaptığı kötülükler ortaya niye yavaş yavaş çıkmıyor birazda alev ve nazanın kötülükleri ortayacıksın lütfen zehra bu kadar saf olmasın bu zamanda kim kendini ezdirir biraz uyanık olsun etrafındaki kötüleri görsün artık bizde bu dizi için güzel eleştiriler yapalım hep alevi sevim nazan yener görmek istemiyoruz biraz renklendirin çok sıkıldık artıkkk

 7. ben bir şeyi çok merak ediyorum bu akıl kutusu ömer kendisi çay içti hastalandı zehra kahve içti uykudan ğözlerini açamıyor hiçmi sorğulamıyormu bu evde noluyor diye üstelik nazan nın hareketleri normal değil bir kenara çek biraz tehdid etse nazan ömerrin müttefiki olur. ama aynı ömer zehra söz konusu olunca her şeyden şüpheleniyor. bu arada zehra düşük haplarını kullanmıya devam ediyorsa yan etkisi olması ğerekmezmi böylece uyanık uyur ğezer ömer olmayan coçuğunu birilerinin düşürmiye çalışdığını ve tehlikeli pisikopatlar la aynı evde yaşadığını anlar. birde belkide zehra ğerçekden hamile kalırsa ömer bunları şimdiden öğrenirse daha tedbirli olur belki bu olaydaki şerde hayır bu olur her yaşanan olaylar deneyim ve teçrübeye kötüden önce düşünüp tedbir almaya yaraya bilir ve üstelik o zaman korumaları ğereken bir aşkta var olur. ben ömerle zehranın bütün bu olayların içinde bir birlerinin mimiklerinden duruşlarından ifadelerinden söz söylemeden birlerini tanısın istiyorum bu olumsuzluk lar buna müsait

 8. Cok guzel dizi olmus

  Benim sizden ricam bi sonraki bolumlerin fragmanlarinida yayinlayin
  ☺ basarilarinizin devsmini diliyor ve keyif gunduz kusagi dizimizi izlemeye devam ediyoruz.☺☺

 9. Cok guzel dizi olmus

  Benim sizden ricam bi sonraki bolumlerin fragmanlarinida yayinlayin
  ☺ basarilarinizin devsmini diliyor ve keyif gunduz kusagi dizimizi ixleme devam ediyoruz.☺☺

 10. Dizi 1. Bolümde de yanlis anlaşmalarla basladi.46.bölüme geldi hala yanlis anlasilmalar kartopu gibi büyüyor.ilk diziye basladigimda masum bir ask hikayesi işleyeceğini dusunuyordum.fakat artik diğer karakterlerin entirikalari çok sıkıcı gelmeye başladı.özet çok uzun dizi basladiginda da birkaç bakisma haricinde bir önceki günü takip eden konular.izleyici olarak begenim memnuniyetsiz lige doğru gidiyor.boyle devam ederse tepkimi izlemeyi bir akarak gosterecegim.

 11. Tuğbacim bede yormlarina katilyorum ama alev ömeride sevyor sadece mal mulk deyilde ömerde istiyor bu qiz aşqdan gözü qaralimiş ne desen yaba bilir qalildiki asyeni bodurma kilitlemesine bece bir kayit yoq

 12. Lutfen renklendirin diziyi ask istiyorum biktim artik alev sevim yener uclusunden nereye baksan alev cikiyor.ha bide zehranin elbiselerini hic sevmiyorum daha renkli yasina uygun giyse. Omer supersin seni cok cok beyeniyorum ne giyse yakisir spor daha coook.

 13. merhabalar herkese ğüzel hafta diliyerek yorumlarıma başlamak istiyorum ömerin nihattan nefret etmesine alev neden olmuş olabilirmi çünki alev bir sahnesinde bunların hepsi benim diyordu başka bir sahnede eskiden sadece ayşeydi şimdi birde zehra çıkdı dedi ayrıca küçük bir kız coçuğunu bodruma kilitledi zehranın hamile olduğunu zannetiğinde coçuğu düşürmiye çalıştı bütün bunlar alevin kervancı oğlu mirasına ortak istemediği anlamına ğelir diye düşünüyorum alev evden kaçtığında ğüya. ökkeş alev bu bukadar malımülkü bırakıp biyere ğitmez döner ğelir dedi bir şeyler biliyor bence. zehranın ömerle nihatın arasını düzeltmesini ve aile bağlarını ğüçlendirmesini istiyorum. birde şu alevin ömerle zehranın evlendiği ğün asyayı bodruma kapattığını ğüvenlik kamerasından ğörsün yada düğün için ğelen kameradan rezil olsun hani hadisi kutsiydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam ayıp kapatanın bin ayıpını kapatırımdiye. alevse sürekli ayıp açmaya çalışan bir karakter buyüzden biraz küçük düşsün lütven ve hakkı olmayan bir malda hak idda eden bir ahlaksız lütven sayın senarit bencil ve haksız bir insana pirim vermeyin ve cezalandırın.birde sevim karakterini bu hafta zehra ona sarıldığında sanki içinde derinlerde bir yerde zehrayı seviyorğibi ğeldi bana yada ben sevimi ğerçekten anne olduğu için iyi ğörmek istiyorum. sanki satarım satana vermem atarım atana vermem ğibi bir laf varya onu ğördüm. zehrayla ömere ğelince asyayı ikisi birden öperken ömerin bakışları zehraya zehrayı utandıracak boyuttaydı bence ömer kendini toparlayınca oda kendinden utandı bence aşktan çok o bakış başka birşeydi.

  • Diziyi Omer ve Zehra icin izliyorum ama simdiye kadar dizi hep baska bir boyutta gitti Insallah istenilen boyuta gelir gelmezse bazen sikici ve cok yavas gidiyor sahneler. Butun ekibe basarilar yalniz Sevim Yener ve Aleve degil kazanamayip kaybetsinler.

 14. Selam senaristler konu dizi guzelde bu alev ne ya mecburlarmis gibi her seyine susuyolar buda fiziyi basitlestiriyo arik bunaltti alev sevim biraz daha izleyecem ayni swyler dwvam.ederse birakacam iyiler hep safi oynuyo buda insanlarda stres yaratiyo

 15. Dizi suber heb böle olun retuqler üzere bircisiz maşallah istabulda her kez bu diziden koşyor her şey iy böle devam edin

 16. Selamlar.Çok stresli bir hafta.Sayın dizi ekibi hepinizi selamlıyorum.Çok iyi kaliteli bir iş amma…Bu kadar çok izleyici tepkisi var kötü karakterlere.Tamam hayatın kanunu bu .Hər zaman bi iyi iki kötü mesela.Ama bu kadar çok ALEVVV ALEVVV ALEVVV YENERRR SEEVVİMM oludukça dizin kehfi kaçdı.Tamda Zehrayla Ömer yaklaşdı derken bu neya abi.Sinirden heyecandan hop oturup hop kalkıyoruz.İnsaf biraz.Lütfen rica ediyoruz Aşk sahneleri yapın.Korayla Yasemini deyil.Zehömü istiyoruz.Ya 3 aydır evliler ortada tık yok hala.Ama KoyYa artık Sevgili olma yolundalar.İşte senaryo iki gencin aşık olmasından bahs ediliyor ama 50 bölüm oldu hala ortada aşk falan yok tam olarak…..Arkadaşlar nerelerdesiniz.Yorumlarınız azaldı.Bir şey söyliyecem.Fark eden varmı acaba bence Beton Yenerin kardeşi Mehtaba aşık.Hemde öyle böyle deyil.Ömere gelince Ömer Zehraya abayı yakmış çokdan.Ama gurur ona izin vermiyor.Ve kendinede yediremiyor henüz.Biri neden bu Alevi durduramıyorki acaba? Ömer hep Zehrayı suçluyor klassik olarak ama, sorunları yaratan kendisi.Ta en baştan Leylayı falam eve getirseydi Alevde bu kadar şüphelenmezdi bu durumdan.Ama kendisi hatasız ya .Topu Zehraya atıyor.Zehranın suçu yok.Sen üvey kuzenini durduramıyorsun gücün Zehraya yetiyor.Sayın yönetmen diziye biraz renkde verin arada izleyiciyi soyutuyorsunuz diziden.Bir birilerine çok mesafeli davranmasınlar bu kadar.Tşk.Hoşça kalın.Azerbeycandan izliyoruz çok zorlukla.TRTnin yayınını kestiler.dizimizi çok sevdiyimiz için zorluklada olsa izliyoruz.Ama böyle yapıpta soyutmayın bizi diziden.♥★

 17. Al ben sende o kadar o Sevim cadisida resmen qicik oluyorum ya sinirlerim ziplatiyor amma Zehraya Bu kadarda iyimser olmalidi zorundayizmi yaa ahh be Ömer Ne zaman sevgini anlatacaqsin Zehraya ilk adimi etkekler atmali

 18. Severek izliyoruz.çok güzel dizi.başarılar.alev çok ileri gitti yalnız.onu yerinde oturtsun artık ömer.

 19. Selam. Ben Azerbaycandan yaziyorum. Dizi cox harika. Davam edin. Amma Alevi bu kadar one cikarmayin. Sizin ekibinize kolay gelsin. Isini ras gelsin. Bol seyirci.

 20. selam Ben azerbaycandan olan arkadaslardan sorusmak isterdim diziyi nerede izliyorsaniz lutfen cevab yazin bende azeriyim hami bass dussun diye Boyle yazdim try baglanandan diziyi izleye baglanandan izliye bilmirem

  • Arkadas peyk yayimdan,kabel yayimdan,kimisi de internetden. Cok zor.ne edek,gozleyek, bakalim. Bu arada trt kanalindan rica ediyoruz,yeni sozlesme yapin,ve yayini devam edin Azerbaycanda.

 21. Dizi çok güzel fakat lütfen senarister işinize biraz özen gösterin diyaloglar çok basit ve konu bulmakta zorluk çekiyorsunuz herhalde hep alev hep Sevim gına geldi böyle giderse izlemeyi bırakacağım

 22. Sevime,Mehtapa,hizmetci kiza nifret ediyorum.sanki zehra hizmetcinin babasinin evine gelmiw bu ne ya Alevdende kotu bu nazan.Omeri,Zehrayi,Ayweyi cok sevdik.Azerbaycandan sayqilar

 23. merhabalar bu sevimin senetler yaseminin başına patlamasın yener zehradan yüz bulamadıkca yasemin sarıyor gibi geldi yoksa korayla niye uğraşsın bak söylüyorum bu sevimin kızların kısmetini yener açıyor Koray yasemin için babasından yardım isteyecek oda yasemini Koray eve dönsun diye yasrminle evlendiriryeneride hapse attirir sevim zaten hanlar hamamlar peşinde Zehrayida yok sayar bir süre.birde şu Nazandan psikopat aşık çıkacak gibi fark ettiniz mi Zehraya Ömer birlikte ken odaha çok bozuluyor Ömer bir şey için teşekkür etse ona ağzı kulaklarında bu kız Tekin değil ve zehirli çayı bilerek verdi insan öldüreceğini bile bile bu ne zaman patlar bilmiyorum ama büyük ihtimalle ortalık duruluncacikar

 24. Bu fılmdə hər şey muhtesem. Ya omerle zehra çok iydler. Aslinda ben Erkan Mericin niyə bu kadar yakisikli olduğunu iy biliyorum. Hər kişi 3 defa yakisikli secile bilmesi kolay deyil

 25. ALevin hakkindan sevim geLir
  Hattini biLdirir aLeve para kokusu var,
  Artik düzgün aiLe tablosu göreLim , aLevi görmekten gina geLdi eger hep aLevi göreceksek
  IzLemek zevk vermiyor ,
  Peki burayi takip eden varmiki
  SaygiLar…

 26. uf ujey eseblesirem zehran anesine birce onu ici uzin acilsaydi salim bosyardii selim zehlem gedir ondan anesi zehriya sorum cikadmasin