24 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçlarında Kim Birinci Oldu ?

24 Ekim Cumartesi 2015 Günü Atv Kertenkele Mi ?  Star Çilek Kokusu Mu ? Show Tv İlişki Durumu Karışık Mı ? yoksa Fox Kiraz Mevsimi Mi ? Kanal D Güllerin Savaşı Mı ? birinci oldu en çok izlendi…

Evet değerli dizi severler her geçen gün çıkan yeni diziler ile kanallar arasındaki reyting sonuçları yarışı git gide kızışıyor. Fakat Cumartesi günleri kıyasıya bir mücadele söz konusu en çok sevilen ve izlenen dizilerin başlarında gelen dizilerin Cumartesi günleri denk gelmesi bu yarışı daha heyecanlı hale getirdi.

24 ekim cuma kertenkele mi çilek kokusu mu ilişki durumu karışık mı

Star Tv’nin fenomen dizisi Çilek Kokusu’nun bu güne alınması ile işler daha da karıştı peki bugün en çok hangi dizi izleniyor. Yazımızdan reyting sonuçlarına yani izlenme oranlarına ulaşabilirsiniz.Sonuçlar açıklandığı an yazımız yenilenecektir.

İşte dizilerin geçen hafta ki  gibi olması beklenen 24 Ekim reyting sonuçları sıralaması şöyle;

cumartesi günü hangi dizi daha çok izleniyor

Liderliği İlişki Durumu Karışık 5.26 oranıyla alan dizilerde sırasıyla,

Güllerin Savaşı 4.08,

Kertenkele 3.62,

Seksenler 3.16,

Çilek Kokusu 2.49

Kiraz Mevsimi 2.35

Bu sonuçları dizi ekibimiz şöyle yorumlamakta; Kiraz Mevsimi geçen seneye göre büyük bir düşüş yaşarken yeni dizilerden İlişki Durumu Karışık için harika bir başarı diğer yandan Çilek Kokusu dizinin gününü değiştirerek bizce hata yapmıştır. Cumartesi günlerinin en çok izlenen dizilerinden siz hangisini izliyorsunuz.

SİZ BU KONU HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın