2016 Kiralık Aşk Reytingleri Neden Azalıyor ? Dizi Bitiyor Mu ?

yorumsuz
104

Star Tv ekranlarında ekrana gelen 2015 – 2016 yeni sezonun flaş dizisi Kiralık Aşk’ın Reytingleri hızla azalmaya düşmeye devam ediyor. Cuma akşamları ekrana gelen dizinin reytingleri neden düştü ? İzlenme oranları eskisi gibi olmayan dizi yavaş yavaş final yoluna giderek bitiyor mu ? Reytinglerde neden birinci olamıyor ?

Evet değerli okuyucularımız Yazımızda Kiralık Aşk son durum reytinglerini analiz edeceğiz. Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’un yer aldığı fenomen dizinin son ün ve haftalarda ki reytinglerinde ki azalma izleyenlerin akıllarına acaba böyle giderse Kiralık Aşk 2016 da bitecek mi ? sorularını getiriyor.

Kendine has senaryosu ve renkli oyuncuları ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan Kiralık Aşk artık eski izlenme oranlarına ulaşamıyor.

Reytingler Neden Niye Düştü ?

Bizce bu durumda en etkili sebep Survivor 2016 başlaması. Tv 8 ekranlarında ekrana gelen yarışma yayın günlerinde bir çok dizinin reytinglerini azalttı. Bu durumdan etkilenen dizi sadece Kiralık Aşk değil. Şunu da biliyoruz ki dizinin bu şekilde devam etmesi halinde yani ilginin düşmesi halinde bir çok dizi gibi Kiralık Aşk bitebilir.

Fakat bu durum zor bir ihtimal her ne kadar az izlenmeye başlasa da dizinin belli bir Kemik izleyicisi mevcut.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın