11 Ekim Kanallarda Yayınlanması Gereken Diziler Neden Yok ? Neden Yayınlanmıyor

11 Ekim tarihinde yayınlanması beklenen Kanal D Kalbim Ege’de Kaldı 16. Bölümü, Trt 1 Baba Candır 11. Bölümü, Show Tv Acil Aşk Aranıyor 19. Bölümü Neden Yok Yayınlanmıyor ? Güne Mü Değişti ? Var Mı Yok Mu ? 2015

Evet değerli izleyenler bugün kanalları açtığınızda yabancı filmleri göreceksiniz. Yukarda söylediğimiz dizilerin normalde bugün yani 11 Ekim pazar günü yeni bölümlerinin ekrana gelmesi gerekiyordu fakat gelmedi. İzleyenler takip ettiği dizileri ekranlarda göremeyince acaba dizilerin günü mü değişti diye sorabilir fakat durum milli yas ilan edilmesinden dolayı bazı kanalların bugün yayınlanması gereken dizi bölümlerini ortak bir kararla yayın akışından çıkardı. Ankara’da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden 95 vatandaşımızın ailelere sitemiz olarak baş sağlığı diler ayrıca milletimize de  baş sağlığı dileriz. Yaralılara en acil şifalar dileriz.

O Halde yukarı da belirttiğimiz Kalbim Egede’de Kaldı, Baba Candır, Acil Aşk Aranıyor 16. 11. 19. bölümleri önümüzdeki hafta kendi günlerinde yayınlanmasını bekliyoruz. Ayrıca Fox Tv’nin yayın akışına bakıldığında O Hayat Benim yeni bölümü görünmektedir yani fox tv bu karara uymayarak tepkileri üzerine çekmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın